Rezultate te kerkimit per termin: +Eminem

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.760Z

Eminem

Reperi bëhet i mirë. Moskthjelltësia e tij ndan fansat Kishte bërë të ditur lajmin e tërheqjes nga skena kur të mbushte 37 vjeç, por është rikthyer me një album të ri, “Recovery”, pas rehabilitimit nga droga. Ndërkohë, kritika dhe publiku pyesin mbi rikthimin e tij dhe muz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.766Z

Eminem në rehabilitim

Reperi i famshëm Eminem ka filluar një herë në javë të mbaj një seancë rehabilitimi për të qëndruar larg drogës. “Si mundemi të qëndrojmë larg drogë? Unë së bashku me fëmijët e mijë një herë në javë këshillohemi se si të qëndrojmë larg drogës”, thotë Eminem. “K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.257Z

Eminem kenge per nenen

0 Reperi i famshem Eminem ka vendosur te le pas kraheve mosmarreveshjet qe ka me nenen e tij Debbie Math

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Vajza e Eminem shpallet Mretëreshë

Rapperi i njohur Eminem asnjëherë nuk e ka mohuar se prioriteti në jetë është vajza që ka me ish bashkëshorten Kim, Hailie Scott Mathers. Krijuesi i hitit Not Afraid gjithashtu i ka dedikuar një sërë këngësh të tilla si When Im Gone ku shfaq dhe portretin e saj të cilin e ka pikturua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.767Z

Eminem së shpejti me album të ri

Reperi i njohur Eminem do të zbulojë “shtete të reja” në albumin e tij më të ri. Reperi është duke punuar në albumin e tij të ri që pritet të publikohet së shpejti. Që nga viti 2010 atëherë kur edhe doli albumi i tij ‘Recovery’, Eminem nuk ka publikuar më alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.765Z

Eminem do zbuloje territore të reja

Reperi i njohur Eminem do të zbulojë “shtete të reja” në albumin e tij më të ri. Reper është duke punuar në albumin e tij të ri që pritet të publikohet së shpejti. Që nga viti 2010 atëherë kur edhe doli album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.507Z

Eminem rrëfehet sërisht sesi i shpëtoi drogës

Varësia ndaj drogës për pak nuk më mori jetën,rrëfehet kështu reperi i famshëm Eminem. Tashmë 40-vjeçari,e ka pohuar këtë gjë për dokumentarin e ri How To Make Money Selling Drugs. Ai ka treguar se si i kujtohet kur e kanë dërguar me urgjencë në spital për shkak t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama