Rezultate te kerkimit per termin: +Emir +Bajrami

Total: 94
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Emir Bajrami mahnit Suedinë

Stockholm- Talenti kosovar me pasaportë suedeze, Emir Bajrami është duke bërë përshtypje të madhe në futbollin Suedez, pas paraqitjeve të tij të suksesshme në ndeshjet e Kampionatit Evropian Under 21. Emiri lindi në Kosovë dhe i përket datëlindjes 1988 dhe luan në pozitën e mesf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.339Z

Shqiptari Emir Bajrami, më i bukuri i Evropianit 2012

Emir Bajrami BERNË -  Lojtari që përmendet si i ardhur nga Kroacia, por që fanellën e kombëtares me të cilën luan e ka nga Suedia, e që në fakt me origjinë është shqiptar nga Kosova, 24-vjeçari Emir Bajrami, zë vendin e parë të një renditjeje, si futbollisti më i bukur i Kampiona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.475Z

EL: Emir Bajrami përballë Villarrealit

Shqiptari i vetëm i mbetur në garat evropiane, Emir Bajrami, i cili aktivizohet për ekipin holandez Twente, do të ketë përballë spanjollët e Villarrealit në çerekfinale të Europa League. Shorti i hedhur sot në Nyon të Zvicrës k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.227Z

Sportingu interesohet për mesfushorin Emir Bajrami

Sportingu i Lisbonës ka shfaqur interes për mesfushorin e Elfsborgut, Emir Bajrami. Këtë e ka konfirmuar menaxheri i futbollistit, ndërsa vetë kosovari shprehet i gatshëm për të vazhduar karrierën në Portugali. Mediat suedeze kanë theksuar se gjigandët luzitanë kanë provuar edhe gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.445Z

Shkëlqen Bajrami

Emir Bajrami ka shkëlqyer të shtunën, në miqësoren që e zhvilloi përfaqësuesja e Suedisë kundër Sirisë. Mediat suedeze e kanë lavdëruar paraqitjen e mesfushorit kosovar, i cili kontribuoi për suedezët, në barazimin me rezultat 1:1 kundër sirianëve. “Futbollisti që ka impresion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.700Z

Parma interesohet për Emir Bajramin

Parma interesohet për talentin kosovar me pasaportë suedeze, Emir Bajrami. Edhe pse mungojnë disa javë nga mbyllja e sezonit, emilianët po punojnë për të përforcuar skuadrën për ngjitjen në Serinë A italiane. Lajmi i publikuar nga prestigjiozja "Gazetta dello Sport", u konfirmua edhe ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.427Z

Bajrami, mes Francës dhe Spanjës

Emir Bajrami shumë shpejt pritet të vendosë për të ardhmen. Mesfushori kosovar për shkak të minutazhit të vogël ka vendosur t’i japë lamtumirën klubit holandez Twente, me të cilin ka kontratë edhe për dy vite. Sipas gazetës së përditshme sportiv Expressen, Emir Bajrami ka dy op

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama