Rezultate te kerkimit per termin: +Enada +Hoxhs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.724Z

Tirana kulturore

Violinisti italian, Uto Ughi, n Tiran Violinisti italian me fam botrore, Uto Ughi, shoqruar nga Orkestra e Filarmonis s Roms do t jap n Teatrin e Opers dhe Baletit n Tiran, n datn 8 prill, ora 19:00, nj koncert me muzik nga Boccherini, Mozart dhe Paganini. Ughi ka interpretuar n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama