Rezultate te kerkimit per termin: +Enada

Total: 356
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.490Z

Enada At’Nikolla kundër rrymës

 Ata janë kundër rrymës. Vajza e tyre e vogël i ka bërë më të lumtur, sepse ata pushimet i konceptojnë vetëm me Kendrën, madje dhe shkëputjet për 1 ose dy ditë. Gjithmonë të zënë me punë, dhe janë të vetmit që i shmangin pushimet e tyre gjatë muajit gusht. “Ndonjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.241Z

Përplasja për fotot, reagon stilistja Enada AtNikolla

Pas të gjithë spekulimeve të ditës së djeshme në media lidhur me lajmin e publikuar në Bordo.al Kush kopjon? Endrit Mërtiri apo Bora Kokëdhima?, vetë stilistja Enada AtNikolla ka reaguar ditën e sotme. Me anë të një letre, ajo sqaron me detaje dhe fakte sesi qëndron e vërteta e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.790Z

Enada At Nikolla

15/05/2005  Ledina Çelo heq dorë nga stilistja Enada At Nikolla; për dy netë në Festivalin Evropian këngëtarja do jetë e veshur nga stilisti i ri Joni Peçi; Enada At Nikolla reagon publikisht për braktisjen e palajmëruar nga mikja e saj; Nikolla “nuk kam lidhje me palët e kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.144Z

Enada Hoxha Nëna-balerinë sfidon kolegët italianë

Autori i Lajmit: Redaksia Ka provuar ndjenjën e të qenit nënë, kur rreth dy vjet më parë ka lindur djalin Roan dhe në atë kohë e shihte me dyshim, nëse do ti rikthehej karrierës sërish apo jo. Enada Hoxha, solistja e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit, e cila u martua me baleri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.066Z

Gerti dhe Enada: Brenda janarit bëhemi 3, po mbërrin një djalë|

  RRËFIME BASHKËSHORTËSH Gerdi Vaso: Luanim "Romeo dhe Zhuletja" kur i thashë "Të dua"/ Enada Hoxha: Baleti dhe Gerdi dashuritë e mia të mëdha Asgjë nuk ka ndryshuar në ritmin e jetës së tyre. Janë çdo mëngjes bashkë në mjediset e Teatrit të Operas dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.268Z

Enada Vaso dhe trupi i saj në formë

Jemi mësuar të shikojmë Enadën të performojë në skenë duke kërcyer në krahët e bashkëshortit Gerdit, por këtë herë ata kanë postuar në rrjetin social Instagram foto gjatë pushimeve në Itali. Enada veshur me bikini fluorishente, tregon trupin e saj me linja perfekte dhe super në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.649Z

Enada At' Nikolla, sfilate ne Sarajeve

Ngjyra, glamur, stil, gjithcka qe e ben sensuale nje femer ne stinen e nxehte ne plazh. Kete ndjesi provokojne modelet qe ngjiten ne pasarele, ne koleksionin Pranvere-Vere 2009, te stilistes Enada At'Nikolla, prezantuar ne Javen e Modes ne Sarajeve. Kapricon e radhes, e perbejne bikinit shumengjyre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama