Rezultate te kerkimit per termin: +Endri +Vrapit

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Vllaznia largon shtatë futbollistë

Vllaznia largoi përfundimisht shtatë lojtarë nga skuadra që mbylli sezonin e kaluar. Fituesja e Kupës së Shqipërisë dhe pjesëmarrëse në Kupën UEFA nuk do të ketë më shërbimet e futbollistëve me përvojë: Armir Grima, Suad Lici, Marenglen Kapaj, Ilir Dibra, Alban Jusufi dhe Arsen Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.937Z

Shqipëria mposht Andorrën me rezultatin 1-0

Shqipëria ka shënuar fitore minimale prej 1-0 kundër Andorrës, në takimin miqësor të zhvilluar të mërkurën mbrëma në stadiumin "Qemal Stafa". Kombëtarja kuqezi ishte dominuese gjatë gjithë takimit, mirëpo përkundër rasteve të shumta, vendasit nuk realizuan më shumë se njëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.920Z

Duro Jemi favorite por duhet te derdhim djerse

Takimi i javes se fundit te fazes se pare me Elbasanin ne Qemal Stafa konsiderohet formalitetit per ekipin e Partizanitbr br E pranon epersine ndaj skuadres se fundtabeles edhe trajneri Shpetim Duro qe gjithsesi kembengul se duhet shume mund e djerse per te marre maksimumin e pikeve ndaj verdheblu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.244Z

Ari Han, të mërkurën në stadium për Elbasani-Tirana

Pasi ka ndjekur nga afër futbollistët shqiptarë që militojnë në kampionatin ukrainas, trajneri i kombëtares, Ari Han, do të kthehet në vendin tonë. Drejtuesi i stolit kuqezi do të vëzhgojë gjatë mesjavës duelin Elbasani-Tirana, që do të luhet në stadiumin "Ruzhdi Bizhuta", i vlefsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.307Z

Bakaj e Plaku, firmosin triumfin e kampionëve

 Dinamo u rikthye te fitorja, teksa “mysafiri VIP”, trajneri i Kombëtares shqiptare, Ari Han, u argëtua me lojtarët e thirrur prej tij në Kombëtare, si me golin e Elis Bakajt të Dinamos ashtu dhe me rolin si portier i detyruar i Elbasanit, të Endri Vrapit. Formacioni i Shkël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.332Z

Ari Han, të mërkurën për Elbasani-Tirana

Pasi ka ndjekur nga afër futbollistët shqiptarë që militojnë në kampionatin ukrainas, trajneri i kombëtares, Ari Han, do të kthehet në vendin tonë. Drejtuesi i stolit kuqezi do të vëzhgojë gjatë mesjavës duelin Elbasani-Tirana, që do të luhet në stadiumin “Ruzhdi B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.713Z

Flash- Tirana, nisin ditët maqedonase

Kampionia e 23-fishtë e Shqipërisë, Tirana, pjesëmarrëse në Ligën e Kampioneve përjetoi lëvizje të rëndësishme në gjirin e skuadrës, përpara nisjes për në Ohër. Janë larguar katër futbollistë: Sinani (te Vllaznia), Pisha (Dinamo), Allmuca dhe Abraham. Të ardhur janë Fortuzi,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama