Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Dokle

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.852Z

Denohet per here te dyte Endrit Dokle

Endrit Dokle, i njohur si një nga krerët e “Bandës së Durrësit” është dënuar sërish nga drejtësia shqiptare. Gjykata e Krimeve të Rënda e ka shpallur Doklen fajtor dhe dënuar me 16 vjet burg për akuzën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Operacioni Ura, Endrit Dokle, sërish përballje me drejtësinë

Hetimet Prokuroria, gati dosjen n gjykat pr antarin e bands s Durrsit. Organizonte trafik droge nga qelia Prgjimet e 12 celularve kan zbuluar nj linj trafiku droge nga qelit e paraburgimit 313 n Tiran, ku antari i bands s Durrsit, Endrit Dokle, organizonte shokt e miqt duke u dhn urdhra pr kt trafi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.233Z

Trafiku i drogës, Endrit Dokle dhe Taullaj mbeten në burg

19/05/2010 Masë e re për anëtarin e Bandës së Durrësit TIRANË- Endrit Dokle ishte përgatitur që shumë shpejt të përfundonte gjyqin si i pandehur në grupin e Durrësit dhe të merrte dënimin duke pretenduar për pafajësi. Por dje ndodhi ndryshe. Prokuroria kërkoi masë të re arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.786Z

Endrit Dokle trafik droge nga qelite e burgut

Dosja Operacioni URA zenkat zbuluan 8 te pandehurit Megjithese i arrestuar Endrit Dokle nje nga kreret e organizates kriminale te qytetit te Durresit ka arritur te trafikoje dhe shperndaje lende narkotike. Nga qelia e paraburgimit 313 dhe nga Burgu 325 Dokle ka arritur te gjeje lenden narkotike dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.856Z

Pas burgimit të përjetshëm Endrit Dokle dënohet edhe 16 vjet burg

Të tjera rreth shkrimit Dënimet për anëtarët e "Bandës së Durrësit" Më 9 janar Endrit Dokle kërkoi pafajësinë TIRANE - Pas dënimit me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar për herë të dytë, Endrit Doklen, anëtar i “Bandës së Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Endrit Dokle drejtues i trafikut te droges nga burgu

Prokuroria mbyll hetimin per nente te akuzuar si pjesetare te nje grupi italo- shqiptar qe dergonte heroine ne Itali Ne Itali jane arrestuar 9 persona ndersa pjesa tjeter ne Shqiperi. Trafiku drejtohej me telefon nga burgu TIRAN- Prokuroria per Krime te Renda ne kryeqytet mbyll hetimet dhe dergo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.852Z

Ellenica shkatërron rrjetin e trafikut të drogës Itali-Ballkan. Endrit Dokle dhe tetë shqiptarë pjesë e trafikut

Një super-operacion antidroge i policisë italiane ka vënë në pranga 71 persona dhe ka mundur të shkatërrojë një rrjet trafiku droge në Ballkan. Operacioni blic i koduar me emrin Ellenica është shtrirë në Itali, Shqipëri, Bosnje dhe Kosovë. Policia ka arritur të sekuestrojë 2 kuinta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama