Rezultate te kerkimit per termin: +Endrit +Doklen

Total: 61
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.060Z

Gjurmet e gjakut "kryqezojne" Endrit Doklen

Leonard Bakillari TIRANE - Edhe dje Prokuroria per Krime te Renda nuk mundi te lexoje kerkesen per gjykim ndaj 17 anetareve te "Bandes se Durresit", mbi te cilet rendojne nje sere akuzash te renda. Shkak per shtyrjen e radhes u be serish mungesa e avokateve mbrojtes te te pandehurve, duke shenuar k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.648Z

Deshmon ortaku i Klod Saliut njohjet me Doklen dhe Colin

Deklarimi Lul Berishen e njihja si kundershtar te Klodit Indrit Doklen e njoh si shok te Klodian Saliut nderkohe qe e kam paguar deri nje dite para se te futej ne burg. Me Klodian Saliun kemi pasur bashke nje firme biznesi qe merrej me karburantet. Njihja disa nga shoket e Klodit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.852Z

Denohet per here te dyte Endrit Dokle

Endrit Dokle, i njohur si një nga krerët e “Bandës së Durrësit” është dënuar sërish nga drejtësia shqiptare. Gjykata e Krimeve të Rënda e ka shpallur Doklen fajtor dhe dënuar me 16 vjet burg për akuzën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.240Z

Droga, masë arresti për Endrit Doklen

TIRANE – Endrit Dokle, aktualisht i arrestuar për llogari të gjykimit ndaj “bandës së Durrësit” te Krimet e Rënda, u paraqit dje në këtë gjykatë, për caktimin e një mase sigurie ndaj tij, kësaj here me akuzën e trafikut të drogës. Këtë radhë, Dokle u paraqit para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.996Z

Avokatet mbrojtes te Bandes se Durresit kerkojne pafajesine e Endrit Dokles

Eumlshte kerkuar pafajesia dhe lirimi nga te gjitha akuzat e prokurorise per nje prej drejtuesve te Bandes se Durresit Endrit Doklen. Kerkesa erdhi nga pala e avokateve mbrojtes ku ne seancen e sotme te krimeve te renda qe startoi per kete vit gjyqin per anetaret e Bandes se Durresit me dy te pan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.352Z

Procesi i Bandes se DurresitKerkohet pafajesia per Doklen

Gjate seances gjyqesore per Banden e Durresit mbrojtja ka kerkuar pafajesine e Endrit Dokles. Me seancen e sotme perfunduan dhe konkluzionet e mbrojtjes duke i hapur rruge vendimit perfundimtar te gjykates.Seanca e ardhshme pritet te mbahet me 12 janar. Prokuroria ka kerkuar burg perjete per 4 aneta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.856Z

Pas burgimit të përjetshëm Endrit Dokle dënohet edhe 16 vjet burg

Të tjera rreth shkrimit Dënimet për anëtarët e "Bandës së Durrësit" Më 9 janar Endrit Dokle kërkoi pafajësinë TIRANE - Pas dënimit me burgim të përjetshëm, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar për herë të dytë, Endrit Doklen, anëtar i “Bandës së Durr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama