Rezultate te kerkimit per termin: +Energjise

Total: 7076
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.265Z

Enti Rregullator i Energjise vendos cmimin e energjise

brbrEnti Rregullator i Energjise eshte mbledhur ne kete momente per te zyrtarizuar cmimin e ri te energjise elektrike qe konsumatoret do te paguajne nga 1 janari i vitit te ardhshem Enti e ka nisur mbledhjen ne oren 1200 dhe ajo pritet te zgjase Aktualisht cmimi i energjise per familjaret eshte i pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.111Z

Nisin kufizimet e energjise

Ne vend kane nisur nderprerjet e gjata te energjise elektrike. Vetem ne kryeqytet ne disa lagje si "Ali Demi", Tregu Elekrik, qyteti Studenti e te tjera, prej disa ditesh qytetaret ankohen per nderprerjen e energjise 4-6 ore ne dite. Me e rende eshte situata ne zonat me ne per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.548Z

Kursimi i energjise elektrike

brbrPer here te pare te gjithe konsumatoret e energjise elektrike duke filluar qe nga administrata publike kompanite e medha e deri te qytetaret do te duhet te zbatojne rregulla per te kursyer energjine elektrike Ministria e Energjise ka bere gati dy projektligje te cilat i ka depozituar ne qeveri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.801Z

40 e energjise shkon dem

40 e energjise shkon dem E premte 22 Mars 2013 1642 40 e energjise shkon demHumbjet ne rrjetin e shperndarjes se energjise elektrike per vitin 2012-te kane kapur shifren rekord prej 408 ose sipas te dhenave zyrtare te INSTAT keqmenaxhimi i shperndarjes se energjise rezultoi me afro 50 me shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.591Z

Vazhdojne nderprerjet e energjise

Kompania e shperndarjes se energjise OSSH njoftoi serisht sot se shume zona te Tiranes do te vazhdojne te kene kufizime energjie, si pasoje e punimeve qe po behen ne rrjet. Nderprerjet e energjise do te vazhdojne per te pakten 3 ore gjate dites. Ne zonen e ktheses se Kamzes aktualisht po punohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Rreshjet rrisin shitjet e energjise

Prodhimi i bollshem i energjise elektrike ka sjelle pas shume vitesh shitjet e rregullta te energjise tek fqinjet. Per muajin Prill, KESH parashikon te shese rreth 35 perqind te energjise se prodhuar. Per kete periudhe jane nenshkruar tre kontrata per shitje te energjise ne Kosove, Greqi dhe te subj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.730Z

Aksioni per vjedhjen e energjise

brbrDeri me sot kompania e shperndarjes se energjise ka prere 18 mije lidhje te paligjshme te energjise elektrike nderkohe qe deri ne fund te ketij viti humbjet ne rrjet pritet te shkojne deri ne 32 Kete shifer e ka thene per mediat Ministri i Financave Shkelqim Cani i cili inspektoi ne terren nje a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama