Rezultate te kerkimit per termin: +Eni +Balla

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.300Z

Kercenohet Taulant Balla

Menjëherë pas interpelancës së të enjtes në parlament me ministrin Genc Pollo, nismëtari i interpelancës, deputeti i opozitës Taulant Balla ka marrë një kërcënim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.262Z

Video erotike e Sokol Ballës, Eni Çobani: Ishte në dhomën e tij, s’ka joshur për punë

Javën e kaluar politika mbeti pa vëmendjen kryesore mediatike. Edhe rrjetet sociale e kaluan çështje dytësore lavdërimin apo përgojimin e kandidatëve të partive për zgjedhjet lokale. Të gjithë sytë e veshët shkuan te disa pamje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.402Z

Pse Braçe hyri në qeveri dhe ai jo? Përgjigjet Taulant Balla

Shqipëria ka hyrë në vitin 2019, e kapluar nga tensioni politik dhe me shpresën që përplasja mes qeverisë dhe opozitës nuk do të ndikojë në vendimin e qershorit për çeljen ose jo të negociatave të anëtarësimit në BE. Me opozitën që po shkon drejt protestave popullore për rrëzim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.803Z

Armët kimike, Balla: Opozita antiamerikane. Bumçi: Arvizu na telefonoi në mes të natës

TIRANË-Armët kimike, duhet apo nuk duhet të ishin pranuar në Shqipëri. Marrëdhëniet Shqipëri-SHBA, pasi qeveria ‘Rama’ vendosi ti thotë jo asgjësimit të lëndëve kimike në Shqipëri. Këto dhe të tjera janë tema të emisionit ‘Studio e Hapur” të Eni Vasilit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.423Z

Romeo dhe Zhuljeta sonte premiera e Baletit

Teatri i Operes dhe Baletit shfaq sonte premiere baletin me tri akte Romeo dhe Zhuljeta me muzike te Sergej Prokofiev bazuar ne tragjedine me te njejtin titull nga Uiliam Shekpir. Vepra eshte punuar nga koreografi bullgar i ftuar per kete premiere Peter Loukanov. Ne rolet protagoniste ne premiere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.218Z

Romeo e Zhuljeta në versionin shqiptaro-bullgar

Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit në bashkëpunim me Operën dhe Baletin Kombëtar të Sofjes do të shfaqë “Romeo dhe Zhuljeta” në datat 18, 19, 21, 22, ora 19.00. Shfaqja është një balet në tri akte bazuar në tragjedinë me të njëjtin titull të Shekspirit. Baleti do të vihet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.971Z

Debat në “Studio e Hapur”, Spahiu-Mediu: Vizita e Ramës, përfitim personal. Balla-Gjinushi: Sukses dhe historike

TIRANË-Domethënia e vizitës së kryeministrit Edi Rama në Serbi dhe deklaratat që bëri janë bërë objekt debati sot në mbremje në emisionin ‘Studio e Hapur” të drejtuar nga Eni Vasili në televizionin News24. Të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama