Rezultate te kerkimit per termin: +Enver +Hoxhaj

Total: 3381
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.867Z

Kosovë, sulmohetministri Enver Hoxhaj

KOSOVë- Një person i dyshimtë ka sulmuar pasditen e sotme ministrin e Arsimit dhe Shkencave të Kosovës, Enver Hoxhaj. Lajmi bëhet public nga medit kosovare, ndërsa REL i referohet burimit zyrtar të policisë së Kosovës, e cila konfirmoi sulmin fizik ndaj ministrit të Arsimit dhe Shkencës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.168Z

Enver Hoxhaj rrëfen veten dhe Kosovën

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj në një intervistë të gjatë për emisionin Arena nga Dritan Hila në Rtv Ora News, ka rrëfyer se si ka hyrë në politikën kosovare dhe hapat historik të Kosovës gjatë dekadës së fundit. Intervista:  Dritan Hila: Mirëmbrëma!Më 17 shkurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.871Z

Ministri Enver Hoxhaj, vizitë Gjermanisë

Shefi i diplomacisë kosovare, Enver Hoxhaj, të enjten do të udhëtojë për një vizitë zyrtare në Republikën Federale të Gjermanisë, me ftesë të homologut të këtij vendi, Guido Vestervelle. Hoxhaj do të zhvillojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.524Z

Enver Hoxhaj i dorezon detyren dhe zyren Hashim Thacit

Transmetuar me 12122014 - 1936 Zevendeskryeministri i pare dhe ministri i Jashtem Thaci pranoi detyren nga ministri i deritanishem Hoxhaj Prishtine 12 dhjetor 2014 NOAal - Ne Qeverine e Kosoves eshte bere pranim-dorezimi i detyres nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.135Z

Enver Hoxhaj intervistë për shtypin Grek

Mardhëniet midis Kosovës dhe Greqisë, qëndrimi afirmativ i Athinës për Kosovën dhe thellimin e vazhdueshëm të bashkëpunimit, deri te njohja e Kosovës nga Greqia janë ndër pikat që shrehu Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, në një editorial të botuar në revistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.214Z

FRM: Hoxhaj foli si diktatori Enver Hoxha

Forumi i të Rinjve Musliman me anë të një komunikta për media ka kërkuar nga ministri i Punëve të Jashtme Enver Hoxhaj të mos kërcënoj dhe t’i përgjigjet pyetjeve të kësaj organizate. Ata e kanë konsideruar deklarat&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.952Z

Mediat në Kosovë: Enver Hoxhaj pritet të japë dorëheqjen

08-09-2012 / Gazeta 55 Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj pritet të jap dorëheqjen javën e ardhshme, pas mosmarrëveshjeve lidhur me njohjen ose jo nga Republika e Malit.Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare të cilat theksojnë se ësht&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama