Rezultate te kerkimit per termin: +Eqerem +Memushi

Total: 225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.712Z

Zyrtare/ Eqerem Memushi, trajner i Flamurtarit

Eqerem Memushi, një nga katër trajnerët që drejtuan Flamurtarin sezonin e kaluar, do të jetë krye të bankinës së Flamurtarit për Kampionatin e 69-Kombëtar të Futbollit. Memushi do të ketë ndihmës të tij, ish-futbollistin e njohur, Ardi Behari, që po sot "vari këpucët në gozhdë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.403Z

Eqerem Memushi, “vendçe” me Luftëtarin

Trajneri i ri i Flamurtarit, Eqerem Memushi e nisi me fitore debutimin e tij në Superligë ndaj një rivali direkt për mbijetesë si Luftatari, por ndihmën më të madhe teknikut vlonjat ia dha kongolezi Sasa Delain, që shënoi pesë minuta pas fillimit të pjesës së dytë. Kundër gjirokast

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.719Z

Flamurtari humb 3-0, Memushi jep dorëheqjen

Eqerem Memushi dha dorëheqjen nga drejtimi i Flamurtarit, pas humbjes 0-3 me Teutën në Vlorë, njëherësh edhe humbja e tretë në katër takimet e luajtura në këtë sezon, duke u bërë kështu trajneri i dytë i një skuadre të Superligës që vetëlargohet, pas ish-trajnerit të Shkumbini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.214Z

Superliga, humbet Flamurtari, iken Memushi

Teuta ka shkaterruar 3-0 Flamurtarin ne Vlore, humbja e trete kjo ne 4 javet e para qe detyron trajnerin Eqerem Memushi te jape doreheqjen nga drejtimi i skuadres vlonjate. Golat per ekipin e drejtuar nga Mirel Josa u shenuan nga Hodo dhe Mocka ne pjesen e pare dhe Mile ne fund te ndeshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.226Z

Memushi: Më shkarkoi Kupa e Shqipërisë

Shkarkimi i trajnerit të Flamurtarit, Eqerem Memushi, erdhi si pasojë e elimiminimit të skuadrës vlonjate nga Kupa e Shqipërisë, nga skuadra e Kastriotit (1-1 në Vlorë, 0-1 në Shijak) në fazën e 1/16 të edicionit të 56-të të kompeticionit të dytë më të rëndishëm në rang klubesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.414Z

Ruci e Memushi, “rokada” ne pankine

Eqerem Memushi nuk do te jete me trajner i Flamurtarit, pasi ka dhene dje doreheqjen dhe ne vendin e tij ne pankine do te ulet nje firme e njohur e futbollit vlonjat, Vasil Ruci. Dy humbjet radhazi te skuadres vlonjate, ne "shtepi" me Elbasanin, pastaj ne Durres, ndaj Teutes, duket se nuk jane "pert

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama