Rezultate te kerkimit per termin: +Ergit

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.079Z

Barbana do te kendoj me fjalet e Ergit

var fbShare url httpvizionplusalbarbana-do-te-kendoj-me-fjalet-e-ergitsize smallbrbrLargimi nga jeta i kengetarit 22 vjecar Ergi Dini te henen e shkuar ishte nje nga lajmet me te trishta Megjithate artistet edhe pse largohen fizikisht mbeten te gjalle me artin e tyre me zerin e tyre qe sfidon cdo h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.582Z

Rozana Radi mesazh prekës për motrën e Ergit: Mos e largo dorën nga zemra

Transmetuar më 22.11.2016 - 19:15 Këngëtarja Rozana Radi i ka dërguar një mesazh shumë prekës koleges së saj Barbana Dini, pas humbjes së vëllait të saj Ergit. Mes rreshtave, Rozana shprehet se Ergi nuk është larguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.583Z

Miqtë e Ergit të shokuar, nuk besojnë ndarjen e tij nga jeta

I pati bashkëpunëtorë të ngushtë në jetë dhe të njëjtët i dhanë dhe lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini. Shumë prej miqve i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashikuar shumë projekte për të ardhmen. Erik Lloshi: Ishte një laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.681Z

Familja çon në vend ëndrrën e Ergit pas vdekjes

Transmetuar më 24.11.2016 - 12:54 Vetëm dy ditë më parë këngëtari 22-vjeçar Ergi Dini u nda nga jeta për shkak të një aksidenti tragjik me motor. Por Ergi nuk la vetëm jetën e tij në mes, gjithashtu edhe ëndrrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.531Z

Rrëfimi i babait: Ergi i urrente motorët, por

Dy muaj pas vdekjes tragjike të Ergi Dinit, këngëtarit 22-vjeçar nga Shkodra që humbi jetën më 21 nëntor të 2016-ës së bashku me shokun e tij Kejdi Halilin, familja Dini ka vendosur ta kthejë dhimbjen në forcë. Në një rrëfim për të parën herë në studion e “Pasdite në Top

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.540Z

Akuzoi shokun për përdhunim, arrestohet për mashtrim

Arrestimi Historia e 21-vjeçares që alarmoi policinë, por më pas u dënua me 4 muaj burg Kishte denoncuar të njohurin e saj se kishte tentuar ta përdhunojë, duke mashtruar policinë, por kjo i ka kushtuar shumë. Gjykata nuk e ka falur, pavarësisht se vajza është shprehur se kishte pasur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.589Z

Anjeza Branka e takoi Ergi Dinin dy ditë para aksidentit: Ç’më mbeti peng

Transmetuar më 23.11.2016 - 08:29 Ergi Dini, këngëtari 22-vjeçar është përcjellë ditën e djeshme për në banesën e fundit në qytetin e tij të lindjes, Shkodër. Djaloshi që u bë i famshëm nga “X

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama