Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Isufi

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.632Z

Erion Isufi: Une, jo ortak me Fazllic

Nje nga njerezit me te perfolur ne ceshtjen “Fazllic”, Erion Isufi, ose sic njihet ne publik kunati i ministrit te Jashtem Lulzim Basha, i ka cilesuar shpifje dhe spekulime gjithcka eshte thene ne media per lidhjet e tij me biznesmenin boshnjak, Damir Fazllic. Ne nje deklarate publike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.311Z

Erion Isufi: Pres faljen publike të Ina Ramës

Erion Isufi, përmes mediave i kërkon Prokurorisë së Përgjithshme të kërkojë falje publike për sekuestron e pronave të tij. Ai akuzon në mënyrë të drejtpërdrejtë organin e akuzës për shkelje të të drejtave personale. Sipas tij, ky është dhunim i paarsyetuar i biznesit dhe cenim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.642Z

Erion Isufi, djaloshi që drejtoi firmat fantazmë

Dy muaj pas krijimit firma “SRF Devolpens” ndryshoi pronar. Menaxheri Ramadani përfiton 50 % të aksioneve TIRANË- Krijimi dhe më pas shitja e aksioneve duket se ka qenë mekanizmi i thjeshtë i përfitimit të Damir Fazlliç në Shqipëri. Të paktën kjo rezulton nga shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.948Z

Erion Isufi, një portret në Facebook

“DOSJA FALLIC” Nëse tenton ta marrësh në telefon, nuk përgjigjet. Kur kërkon t’i flasësh si gazetar, mbyll celularin. Pastaj dërgon një përgënjeshtrim dhe të lutet ta botosh. Por ato që nuk i thotë me gojë, i derdh në internet. Si në “facebook”, p.sh, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.036Z

Prokuroria, Damir Fazliç dhe Erion Isufi bashkëpronar në një firmë

Prokuroria e Përgjithshme i është përgjigjur me "punë" sulmeve të Këshillit të Ministrave në lidhje me dosjen "Fazliç". Në fshehtësi të plotë hetues të Prokurorisë së Tiranës dhe akuzës qendrore kanë sekuestruar të gjithë dokumentacionin në Qendrën Kombëtare të Regjistrimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.546Z

Erion Isufi, në prokurori e gjykatë për dosjen "Fazlliç"

Bashkëpunëtori i Damir Fazlliç në Shqipëri, Erion Isufi, ka dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës, ku ka dhënë shpjegime para grupit hetimor. Për më shumë se 60  minuta, kunati i ministrit aktual të Jashtëm, Lulzim Basha, ka sqaruar organin e akuzës në lidhje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.621Z

Erion Isufi, në prokurori e gjykatë për dosjen \"Fazliç\"

Bashkëpunëtori i Damir Fazliç në Shqipëri, Erion Isufi, ka dëshmuar dje pasdite në Prokurorinë e Tiranës, ku ka dhënë shpjegime para grupit hetimor. Për më shumë se 60 minuta, kunati i ministrit aktual të Jashtëm, Lulzim Basha, ka sqaruar organin e akuzës në lidhje me veprimtarinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama