Rezultate te kerkimit per termin: +Erion +Veliaj

Total: 8607
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.130Z

Teoritë konspirative dhe frika nga Erion Veliaj

Erion Veliaj është kthyer prej kohësh në politikanin më të sulmuar në PS, edhe para se të zgjidhej kryebashkiak i Tiranës. Arsyet janë të shumta, por mediat pranë PD-së kanë zbuluar atë më kryesoren. Sipas tyre, Rama e ka projektuar Veliajn si pasardhësin e tij në krye të PS-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.456Z

Erion Veliaj dhe Halim Kosova shkëmbejnë SMS

Kandidatët për Bashkinë e Tiranës i kanë dërguar mesazhe njëri-tjetrit, duke i uruar suksese për punën që i pret gjatë fushatës. Halim Kosova dhe Erion Veliaj. Mësohet se i pari e ka bërë hapin Erion Veliaj, duke i dërguar mesazh kandidatit të PD-së Halim Kosova. Erion Veliaj: Me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.757Z

Erion Veliaj shpall fitoren

0 brbr SSSAbrASS brbrErion Veliaj e shpalli fitoren kur numerimi i votave ishte ne kutite e fundit Kandidati i se majtes per Bashkine e Tiranes falenderoi nga oborri i Partise Socialiste te gjithe ata qe kontribuan per kete fitore te madhebr Per fitoren qe e cilesoi si spektakolare Veliaj i eshte m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.620Z

Erion Veliaj ben bilancin e investimeve

brbrPas nje viti ne krye te bashkise me te madhe ne vend kryebashkiaku Erion Veliaj ka bere kete te premte bilancin e puneve te realizuara per kryeqytetin Duke e cilesuar Tiranen si nje magnet per zhvillimin ekonomik kulturor dhe social Veliaj tha se ne qytet po behen pune te mira te cilat shume shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.115Z

Erion Veliaj në fundjavë

Në profilin e tij në facebook Erion Veliaj ka postuar këtë foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.947Z

Erion Veliaj, kjo mortje mbi Tiranë

Mbi kryeqytet po endet një qeverim-mortje, me rritje taksash pa asnjë konsultim me shqiptarët, me betonin që po ekzekuton parcelat e fundit me bar dhe me shndërrimin e bashkisë në një pushkë ku Edi Rama qëllon mbi opozitën dhe shoqërinë civile. Erion Veliaj, kjo qeverim-mortje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.853Z

Erion Veliaj betohet pa opoziten

0 brbr SSSAbrASS brbrMbledhja e pare e Keshillit te ri Bashkiak te Tiranes regjistroi perplasjen e pare mes Keshilltareve te djathte dhe te majte Pak minuta para se Erion Veliaj te bente betimin si kryetari i Bashkise se Tiranes Keshilltaret e djathte kerkuan largimin nga salla te Ministrit per esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama