Rezultate te kerkimit per termin: +Erjola +Xhoit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Ngatërohen kufomat e Dorina Stafës dhe Erjola Xhoit

Dhimbja për vdekjen e parakohshme të vajzave të tyre, është shoqëruar për 2 familje edhe me ngatërresën e trupave të pajetë. Në familjen e Dorina Stafës në Krujë është dërguar gabimisht trupi i pajetë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.472Z

Berisha: “Zija jashtë vendit më erdhi dy herë më e rëndë”

23-05-2012 / Gazeta 55 Kryeministri Sali Berisha mes pikëllimit dhe lotëve, bëri homazhe në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” të Elbasanit si dhe vizitoi studentet e plagosura, të shtruara në Spitalin Ushtarak si dhe atë Amerikan të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.328Z

Policia: Drejtuesi patentë prej13 vjetësh, mjeti i kontrolluar |

Të tjera rreth shkrimit FOTO1 | FOTO- Ja viktimat VIDEO - Tragjedia Nisin hetimet | Aurora në verë vishej nuse Dashuria e prerë në mes| Mesazhi i fundit i Dorit Studentët rrëfejnë minutat e tmerrit FOTO- Qirinj për shpirtrat e viktimave VIDEO - Policia: Ja detajet e aksidentit VIDEO

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.361Z

Përlotet Berisha: Dhimbjenta përballojmë me forcë

Të tjera rreth shkrimit FOTO1 | FOTO- Ja viktimat | VIDEO - Tragjedia Nisin hetimet | Aurora në verë vishej nuse Dashuria e prerë në mes| Mesazhi i fundit i Dorit Studentët rrëfejnë minutat e tmerrit VIDEO - E mbijetuara: Shoferi humbi kontrollin FOTO-Qirinj për shpirtrat e viktimave V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.363Z

Përlotet Berisha: Kurim jashtëvajzave sapo të jetë e mundur

Të tjera rreth shkrimit FOTO1 | FOTO- Ja viktimat | VIDEO - Tragjedia Nisin hetimet | Aurora në verë vishej nuse Dashuria e prerë në mes| Mesazhi i fundit i Dorit Studentët rrëfejnë minutat e tmerrit VIDEO - E mbijetuara: Shoferi humbi kontrollin FOTO-Qirinj për shpirtrat e viktimave V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.363Z

Spitali Ushtarak: 9 në terapi intensive, 3 janë më rëndë

Të tjera rreth shkrimit FOTO1 | FOTO- Ja viktimat | VIDEO - Tragjedia Nisin hetimet | Aurora në verë vishej nuse Dashuria e prerë në mes| Mesazhi i fundit i Dorit Studentët rrëfejnë minutat e tmerrit VIDEO - E mbijetuara: Shoferi humbi kontrollin FOTO-Qirinj për shpirtrat e viktimave V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.365Z

Rona Nishliu: Kënga dedikim për tragjedinë e Himarës

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FOTO1 | FOTO- Ja viktimat | VIDEO - Tragjedia Nisin hetimet | Aurora në verë vishej nuse Dashuria e prerë në mes| Mesazhi i fundit i Dorit Studentët rrëfejnë minutat e tmerrit VIDEO - E mbijetuara: Shoferi humbi kontrollin FOTO-Qirinj për shpirtrat e vikti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama