Rezultate te kerkimit per termin: +Erjon +Isufi

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.286Z

Erjon Isufi: Prokuroria të më kërkojë falje publike

Erjon Isufi, administratori i 3 kompanive të serbo-boshnjakut Damir Fazlliç akuzuar për mashtrim financiar, i kërkon prokurorisë të kërkojë falje publike për sekuestron e pronave të tij. TIRANË - Erjon Isufi, administratori i 3 kompanive të serbo-boshnjakut Damir Fazlliç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.401Z

Isufi, pushohet padia

Tirane- Gjykata e Tiranes ka pushuar dje padine e ngritur nga Erjon Isufit, ish- administrator i shoqerive te Damir Fazllic kunder Prokurorise. Vendimi eshte marre nga gjyqtari Sokol Tona, gjate seances se radhes vendosi te rrezoje kerkese padine e Isufit si te pambeshtetur ne prova. Materialet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.448Z

Braçe: Prokuroria të hetojë rolin e Erjon Isufit

Socialistët i kërkuan dje prokurorisë t‘i shkojë deri në fund hetimit për çështjen "Fazliç". Numri dy i grupit parlamentar, Erion Braçe, theksoi se e njëjta gjë duhet bërë edhe për rolin dhe lidhjet e kunatit të ministrit të Jashtëm, Lulzim Basha, në firmat e Fazliç. Ai u ndal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.965Z

Po vinin në Tiranë, makina përplaset në Kroaci. Babai e 2 fëmijë vdesin, rëndë mamaja e djali i vogël/ FOTO

Londer- Kishin planifikuar të vinin në Shqipëri për të kaluar pushimet por një aksident tragjik rrugor i mori jetën 3 prej 5 pjesëtarëve të familjes Isufi e cila banonte në Londër. Babai, Erjon Isufi, vajza e tij 14 vjeçe Ramela dhe djali Riçard 15 vjeç kanë gjetur vdekjen, ndërsa b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.150Z

Kunati i Lulit, 3 MIJE EURO çdo biznesi në dhjetor për një kioskë

Share Erion Isufi Erion Isufi, kunati i Lulëzim Bashës, i përfshirë në një skandal të ri. Gazeta Tema zbulon se ai ka organizuar me kompaninë e familjes së tij një biznes njëmujor në rrugën Murat Toptani, ku do ti kërkojë nga 3 mijë euro çdo biznesi që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.413Z

Vendimi; Gjykata pushon padinë e Isufit, e pambështetur në prova

Gjykata e Tiranës pushoi padinë e ngritur nga Erjon Isufi, ish-administrator i shoqërive të Damir Fazlliç kundër prokurorisë. Vendimi është marrë dje nga gjyqtari Sokol Tona, gjatë seancës së radhës, i cili vendosi të rrëzojë kërkesë-padinë e Isufit si të pambështetur në prova

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.440Z

PS, serish per Fazllic

Partia Socialiste ka ashpersuar akuzat ndaj asaj qe nenkryetari i grupit parlamentar Erjon Brace e quajti kapje te shtetit nga biznesmeni boshnjak, Damir Fazllic.  Zoti Brace u fokusua tek aktiviteti i dy firmave te tjera te drejtuara nga Fazllic dhe administruara nga nje i aferm i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama