Rezultate te kerkimit per termin: +Erjona

Total: 355
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.151Z

Erjona nga Mitrovica, pushton pasarelat

Erjona Ala, është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botën e modës. Ajo ka lindur më 12 korrik 1995 në Mitrovicë,  ndërsa prindërit e saj janë shpërngulur për në Norvegji, kur ajo ishte 2 vje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.900Z

Blerimi dhe Erjona së shpejti prindër

Futbollisti i Galatasaray Blerim Xhemaili dhe e dashura e tij bukuroshe Erjona Sulejmani janë në pritje për t’u bërë prindër. Lajmi konfirmohet nga vetë Erjona përmes një postimi në rrjetin social Instagram.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.128Z

Gazetat Spanjolle: E dashura e Blerim Dzemaili-t, Erjona Sulejmani ylli i Euro 2016

Modelja shqiptare, bashkëshortja e lojtari me origjinë shqiptare të Zvicrës Bleim Dzemaili, po tërheq të gjitha mediat për bukurinë dhe fizikun e saj bombastik. Gazeta spanjolle shkruan Erjona Sulejmani është një modele spektakolare e konsideruar si Ylli i Euro 2016. Ajo ka bërë karrier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.397Z

Erjona Kakeli, nën Burkën e Medeas

Ajo do të jetë Medea. Gruaja që Andreas Flourakis e rimori nga antikiteti për ti dhënë një tjetër jetë në monodramën Burka e Medeas. Një grua që përmes historisë së saj, mbart mesazhe të rëndësishme për kohën që po kalojmë. Pas suksesit në Equus, aktorja Erjona Kakeli vjen si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.083Z

Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli, pushimet e para si prindër |FOTO

Transmetuar më 27.08.2016 - 09:32 Salsano Rrapi, moderatori i spektaklit të humorit “Portokalli” dhe bashkëshortja e tij Erjona Kakeli janë fotografuar pak ditë më parë në plazhin e Dhërmiut në jug të vendit, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.685Z

Erjona Topalli, shqiptarja e vetme në “MIT”

E turpshme në dukje por me karakter të fortë, e suksesshme por tepër modeste, Erjona na shpjegon me pak fjalë por kuptimplota realizimin e ëndrrës së saj më të madhe. “Të studiosh në ‘Massachusetts Institute of Technology’ është një ëndërr e çdo nxënësi të suksesshëm në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.422Z

Erjona Kakeli: Nuk e harroj momentin si u këputa kur më thirrën shoqja Ganimet

Aktorja tregon vështirësitë dhe emocionet në veprën teatrore Darka e gabuar Eksperiencat e saj në film kanë startuar disa vite më parë, e ndërsa prej disa kohësh po shijon edhe skenën e Teatrit Kombëtar. Për aktoren Erjona Kakeli, teatri është një kënaqësi shpirtërore. Këto di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama