Rezultate te kerkimit per termin: +Ermalit

Total: 625
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.637Z

Keqkuptim midis Ermalit dhe Liamit

Franceska shkon ne dhomen e ndenjes ku ndodhet Ermali dhe banoret e tjere. Ne nje moment Ermali ben nje shaka me Genten dhe ajo i thote se Ermali eshte mashkull koti pasi ka nje jave qe fle me Francesken dhe qendron shume prane saj por midis tyre nuk ka ndodhur asgje. Ne ate moment Franceska i thote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.154Z

Debat dhe ngacmime midis Franceskes dhe Ermalit

Ermali gatuan per disa nga banoret e shtepise nder te cilet eshte edhe Klaudja. Franceskes nuk i pelqeu fakti qe ai gatoi edhe per Klaudjen dhe mes tyre lind nje debat te cilin e sqarojne pak me vone. Ermal pse gatove per kater dhe jo per tre i thote Franceska Ermalit i cili nervozohet nga pyetja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.751Z

Arjola Ermalit me ofendove nuk e prisja

Konkurenteve u eshte dhene mundesia qe nepermjet nje letre te shkruar te kerkojne gjera per te cilat kane nevoje. Keshtu ata mblidhen ne sallon dhe ndersa shkruajne letrat e tyre personale shkembejne biseda te ndryshme midis tyre. keshtu Arjola ulet prane Ermalit dhe mundohet qe te sqarohet me te.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.170Z

Debat Liami dhe Genta kunder Ermalit

Debati midis Gentianes dhe Ermalit vazhdon ende dhe tashme me tone me te larta. Ermali nxehet nga fjalet e Gentes dhe thote Une ketu kam ardhur per loje dhe nuk me intereson se cfare bejne te tjeret ti ke te drejte te me votosh kunder. Por Genta i jep argumente duke i thene se ai duhet Liami deg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.573Z

Debat mes Edgarit dhe Ermalit

Diskutimet e banorëve për buxhetin e javës janë të gjata dhe shpeshherë banorët nuk bien dakort me idetë e njëri-tjetrit. Albulena dhe Edgari pasi kanë bërë një listë produktesh bashkë me banorët e tjerë, llogarisin edhe kostot për çdo produkt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.909Z

Debat i forte dhe ofendime te njepasnjeshme midis Ermalit dhe Arberit

Ermali debaton me Anilen per punet e shtepise dhe gjate kesaj kohe ne debat nderhyn edhe Arberi. Ai i thote Ermalit se po merret me gjera te vogla dhe te dy nisin nje debat te gjate dhe te mbushur me ofendime te njepasnjeshme. Ermali i thote Arberit se ai eshte loder e te tjereve ne shtepi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.723Z

Dyshime per puthje mes Ermalit e Franceskes

Franceska shkon prane Gracianos e i shpjegon se nuk ka patur asnje puthje mes saj dhe Ermalit. Graciano shprehet se atij i eshte dukur sikur i ka pare te puthen por Franceska i betohet se nuk ka ndodhur por shton se i pelqen fakti qe eshte diskutuar aq shume ne shtepi per kete teme. Ajo thote se nes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama