Rezultate te kerkimit per termin: +Ermir +Kuka

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.866Z

Ermir Lenjani shkon në Francë, sot pritet firma për Stad Rene

Mesfushori i majtë mund të debutojë në fundjavë me ekipin francez Ermal Kuka Merkatoja e janarit ka shënuar dje një tjetër lëvizje të një futbollisti të kombëtares shqiptare. Ermir Lenjani, ndonëse mendohej se do të transferohej në Gjermani apo Itali, ku ndiqej nga disa skuadra, ka v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.948Z

Aksidenti në rrugën e vjetër, humbin jetën dy të rinj

Dy t rinj kan humbur jetn n nj aksident t ndodhur mbrmjen e s premtes n fshatin Fisht t Lezhs, n rrugn e vjetr q lidh kt zon me Vaun e Dejs. Lek Gjoni 27 vje dhe Ermir Kuka 26 vje kan qen duke udhtuar me nj motor, ku si pasoj e shpejtsis s madhe dy t rinjt kan humbur drejtimin e mjetit dhe jan prpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.171Z

'> Aksidentet e fundit, vdesin tre persona

Një 41-vjeçar nga fshati Barçë i Korçës ka gjetur vdekjen pas një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e se shtunes kur Adriatik Qalli po udhëtonte me biçiklete nga Boboshtica drejt fshatit te tij. Ai eshte perplasur per vdekje nga nje automjet ende i paidentifikuar, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.931Z

Tre të vdekur nga dy aksidente të ndryshme

Aksidenti i parë u regjistrua rreth orës 21:30 në autostradën Tiranë-Durrës, pranë fshatit Marikaj, ku një makinë tip “Benz” me targa KR 55 83 A doli nga rruga si pasojë e shpejtësisë së madhe. Nga përplasja me bordurën anësore, gjeti vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.946Z

Aksidentet shkaktojnë tre viktima

Tre persona kanë humbur jetën, dhe një tjetër ka mbetur i plagosur për pasojë të tre aksideneve të shënuara në Lezhë, Korçë dhe superstradën Fushë Krujë- Laç. Dy të rinj mbetën të vdekur në një aksident të shënuar rreth orës 21:00 të së premtes në fshatin Fishtë, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.063Z

Starova dorëzon listat në KQZ, i pari në tre qarqe

 Partia Bashkimi Liberal Demokrat, pjesë e koalicionit të kryesuar nga Partia Demokratike ka marrë OK e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve lidhur me listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 28 qershorit. Kryetari i kësaj partie, Arjan Starova do të kryesojë listën e qarkut e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.611Z

Shkolla e Policisë, 21 fitues në katër qytete

TIRANE - Qendra e Formimit Policor zhvilloi dje testimit me shkrim për kandidatët e regjistruar për Shkollën e Policisë nga qarqet Fier, Vlorë, Berat dhe Gjirokastër. Sipas policisë, 178 është numri i aplikantëve që iu nënshtruan testimit me shkrim për të ndjekur studimet në shkollë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama