Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Joho

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.362Z

Në ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot, në këtë ditë historike për Shqipërinë dhe shqiptarët, në ceremoninë e shenjtërimit të Nënë Terezës, në sheshin "Shën Pjetër" në Vatikan, ku Papa Françesku ka pranuar kërkesën për shpalljen shenjtore të humanistes shqiptare. Mbi 100

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama