Rezultate te kerkimit per termin: +Erresira

Total: 397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.040Z

Xhenifer Lopez ka frike nga erresira

Kengetarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez pohoi se ka frike nga erresira. Ajo deklaroi se gjithmone duhet ta kete driten e ndezur qe te mund te fleje. "E dua qetesine, por nuk e dua erresiren. Marc e fik driten kur vjen ne dhome, por atehere une kam fjetur", tha Jennifer per "InStyle". Ylli lat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.520Z

Operacioni erresira arrestohetnje 22 vjecar per trafik armesh

Policia e Tiranes ka arritur te beje te mundur arrestimin ne flagrance te nje shtetasi nga Tropoja i cili po shiste nje arme zjarri te paregjistruar. I arrestuari Aleksander Pervataj kerkoi te blinte nje pistolete tip Glok por ra ne kurthin e agjenteve te policise nen koperture. 22 vjecari duket se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.492Z

Rama Del nga erresira Ura e Gorices ne Berat FOTO

Transmetuar me 30122014 - 1318 Berat 30 dhjetor 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi nga punimet e bere ne Uren e Gorices ne Beratbr br Ne krah te fotografive te postuara ne profilin e tij ne Facebook dhe qe I gjeni bashkengjitur R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.585Z

Operacioni Erresira kapen hajdutet e kabllit telefonik

Durres 15 Nentor NOA - Sherbimet e policise se Durresit arriten qe te godasin nje grup te vjedhjes se kabllit telefonik te qytetit dhe fshatrave perreth si dhe shinave te trenit me qellim tregtimin e metalit. Ne kuader te operacionit policor te koduar Erresira struktura per parandalimin e kri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.644Z

Vidhnin kabllin elektrik e telefonik goditet grupi erresira

Sherbimet e policise se Durresit arriten qe te godasin nje grup te vjedhjes se kabllit telefonik te qytetit dhe fshatrave perreth si dhe shinave te trenit me qellim tregtimin e metalit. Ne kuader te operacionit policor te koduar Erresira struktura per parandalimin e krimit duke vleresuar si shqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.415Z

U prezantua ne Nju Jork, "Drite nga Erresira i Halil Teodorit

BEQIR SINA, NewYork Romani eshte nje rrefim i ndjere mbi komunizmin, nepermjet ngjarjesdhe personazheve qe kane jetuarne zemer te autorit QUEENS - NEW YORK CITY: Vetem dy dite me pare se ne Tirane, me nje manifestim te madheshtor te kremtohej 8 - Dhjetori 1990, fillimi i levizjes studentore - e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.787Z

Operacioni Erresira arrestohen te rinjte qe vidhnin me arme ne qender te Tiranes

Tirane 30 dhjetor NOA - Prej disa kohesh ishin kthyer ne tmerrin e qytetareve qe levizin vone gjate oreve te nates ne kryeqytet. Vetem mbremjen e djeshme Policia e Tiranes sot ka arritur te arrestoje kater te rinj te cilet akuzohen per nje numer te madh vjedhjesh te dhunshme. Operacioni polic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama