Rezultate te kerkimit per termin: +Esht

Total: 2293
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.226Z

Drejtori i Primalat siguron konsumatorët: Eshtë i kontrolluar

TIRANE - Pas lajmit të publikuar në mediat kosovare se Agjencia e Ushqimit dhe Veterinës e Kosovës për heqjen nga tregu të disa llojeve të qumështit me origjinë nga Shqipëria, ka reaguar për televizionin A1 REPORT! drejtori i Primalat, Vigan Der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.545Z

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

SOPOTON - Eshtë 104 vjec, dhe duhet të jetë përdoruesi më i vjetër i rrjetit social facebook. "E vërteta është se unë kam lindur në 1908, por nuk i fsheh vitet e mia, megjithëse Facebook nuk më lejon për disa arsye, t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.712Z

Masat financiare, Schauble: Eshtë normale që grekët na fajësojnë

BERLIN - «Një reagim normal në një situatë të vështirë», e karakterizoi ministri gjerman i financave, Volfgang Schäuble zemërimin e shumë grekëve ndaj Gjermanisë për vendosjen e masave të ashpra të kursimit, n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.175Z

 Kievo ne sulm per Brian FilipinSkuadra veroneze e "Bogut" esht hedhur ne sulm dhe kerkon me cdo kusht per te marre sherbimet e talentit kuqezi.

BLEDAR GRECA- Fantazisti i Ravenes dhe i kombetares shqiptare under 19 Brian Filipi, sezonin e ardhshem mund te realizoje endrren e tij duke luajtur me ndonje nga ekipet e serise A. Skuadra veroneze e "Bogut" esht hedhur ne sulm dhe kerkon me cdo kusht per te marre sherbimet e talentit kuqezi. Kievo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.700Z

Zv/ministri Mima: Esht

• Ulja e nivelit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.469Z

Russell Crowe ka vdekur? Esht shaka

Russell Crowe ka vdekur! Eshtë aksidentuar në Austri në malet Kitzbuhel, ndërsa xhironte një prej skenave të filmave të tij të fundit në 50 metra lartësi. "Lajmi" për aksidentin e tmerrshëm është dhënë pak ditë më parë në Shtetet e Bashkuara dhe në rrjet�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.274Z

Klement Balili vitin e kaluar shoqëroi Edi Ramën në Rodos

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka sjellë të tjera fakte në lidhje me Dosjen "Balili", ku nëpërmjet profilit të tij në Facebook ai informon ato çka i sjell qytetari dixhital. Ja statusi i ish-kryeministrit Berisha në Facebook: "Qytetari dixhital informon: Klement Balili ne fund te vitit te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama