Rezultate te kerkimit per termin: +Etleva +Delia

Total: 716
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.806Z

Pranga bashkeshorteve moren 45 mije euro per lejen minerare

/ / Gjate nje operacioni te Antikorrupsionit te njesise Task Force te koduar Koordinimi u arrestuan Majlinda dhe Agim Pashollari me akuzat ushtrim i ndikimit te paligjshem ndaj personave qe ushtrojne funksione publike dhe pastrim i produkteve te vepres penale e mashtrim ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.086Z

Pengmarrja, zbardhen dëshmitë e çuditshme të autorëve dhe viktimës

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 24 orë nga pengmarrja e Klajdi Gjeçit dhe arrestimi i dy autorëve të dyshuar, ngjarja, situata duket shumë e paqartë, pasi autorët dhe i dëmtuari duket më shumë sikur kanë bërë një kompromis me njëri-tjetrin dhe dëshmitë e tyre nuk janë bindëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.903Z

Kercenimet policia merr ne ruajtje jetimoren rome

e Marte 30 Shtator 20140917 am p classwp-caption-text Jetimorja ku ndodhi plagosja ne TiraneSSSAbrASSPolicia merr ne ruajtje jetimoren rome pas kercenimeve te perseritura ndaj familjes qe ka ne pronesi kete objekt ne Tirane Forcat e policise kane vendosur nje patrulle ne mbro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.140Z

Policia Task-Force per makinat me targa te huaja

e Hene 15 Shtator 20140835 am p classwp-caption-text ILUSTRUESESSSAbrASSNje grup Task-Force i perbere nga efektivet e Qarkullimit Rrugor dhe ata te Njesise 8220Shqiponja8221 ka nisur kontrollin e te gjitha mjeteve me targa te huaja dhe atyre me targa provizore SSSAbrASSPas p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.112Z

Bomba me telekomandë te makina e ushtarakut, dyshimet që ka policia

Elton Imeri, personi që mbeti i plagosur rëndë nga shpërthimi në mjetin e tij, ka një pozicion drejtues në Policinë Ushtarake në Durrës, megjithatë grupi hetimor ka përjashtuar mundësinë e ndonjë sulmi për shkak të detyrës. Elton Imeri, i plagosur dje në Tiranë Emri i tij nuk fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.995Z

8216Vonesa shkak i vdekjes se Dr Florit8217 Infermieri S8217vendos une kur niset ambulanca

e Premte 21 Nentor 20140909 am p classwp-caption-text Dr FloriSSSAbrASSPolicia e Tiranes zgjeron hetimet per vdekjen e kengetarit Doktor Flori duke shtuar numrin e personave qe do te merren ne pyetje SSSAbrASSGrupi hetimor qe po verifikon rrethanat e ngjarjes pritet te pyese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.470Z

Grabitesi plagos arketaren e pensioneve te Posta Nr.31

Ngjarja ndodhi dje rreth ores 1220 ne arken e pensioneve qe ndodhet ne rrugen mes Medresese dhe farmacise nr.10. Ne momentin e tentatives se grabitjes brenda filialit te postes kane qene tri punonjese ne tre sportele te ndryshme. Autori i ngjarjes qe u pershkrua nga deshmitaret si nje djale rreth 20

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama