Rezultate te kerkimit per termin: +Evertonin

Total: 319
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.534Z

elsi goleade me Evertonin

brbrChelsea udheheq se bashku me Suonsi kampionatin anglez me 9 pike te plota Kjo edhe pas nje trepikeshi spektakolar ne nje ndeshje epike ne Gudison Park ku skuadra e Murinjos ka mundur Evertonin vendas plot 6-3 Natyrisht qe vemendja ishte fokusuar te Romelu Lukakau dhe Samuel Eto Dyshja e sulmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.097Z

Crouch mposht Evertonin

Dy gola të sulmuesit anglez Peter Crouch kanë bërë që Porsmouthi të rikthehet nga disavantazhi prej 1-0, për të shënuar në fund fitore me rezultat 2-1 në ndeshjen përballë Evertonit të zhvilluar në Fratton Park. Leighton Baines çoi Evertonin në avantazh të hershëm, duke shënuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Liverpuli ndan pikët me Evertonin

Liverpuli nuk ia ka dalë të përsërisë suksesin e ndeshjes së fundit të Kupës FA, duke i ndarë pikët me Evertonin. Ndeshja mes Të Kuqve dhe rivalëve të qytetit ka përfunduar në barazim 0-0. Të dy ekipet kishin raste të mira për gol, por asnjëra nga to nuk arriti ta dërgonte topin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.453Z

Lampard: Duhet ta mposhtim Evertonin

Mesfushori anglez i Chelseat, Frank Lampard, thotë se blutë duhet ta fitojnë Evertonin dhe të ngjiten në pozitën e liderit të Premierligës. Pas barazimit të djeshëm në mes të Arsenalit dhe Liverpoolit, Chelsea sërish ka mundësi që me fitore ndaj Evertonit të ngjitet në maje të tab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.243Z

Neville vazhdon me Evertonin

Phil Neville ka nënshkruar vazhdimin e kontratës me Evertonin deri në vitin 2013. Kapiteni kishte kontratë e cila skadonte në fund të sezonit të ri dhe duke vazhduar edhe për një vit ai ka shfaqur përkushtimin ndaj klubit. “Ndjehem vërte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.250Z

Saha, marrëveshje të re me Evertonin

Sulmuesi francez Louis Saha ka nënshkruar marrëveshje të re me Evertonin. "Daily Star" shkruan se Saha i ka thënë fund paqartësive rreth të ardhmes së tij dhe ka zgjidhur gjithçka para derbit të qytetit përballë Liverpoolit, duke nënshkruar marrëveshje të re dyvjeçare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.114Z

City nuk ndalet, mposht edhe Evertonin

Manchester City arriti fitoren e tret në Premier League, pasi mposhti Evertonin, me rezultat 0-2, në “Godison Park”. Pjesa e par e takimit përfundoi pa gola 0-0. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Kurse pjesa e dytë i takoi Cityt duke shënuar dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama