Rezultate te kerkimit per termin: +Ezequiel +Garay

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.183Z

Ezequiel Garay kalon në Bayern

Argjentinasi i skuadrës portugeze Benfica , Ezequiel Garay me siguri do të ndërrojë mjedis dhe atë për të ju bashkëngjitur rradhëve të kampionit të Gjermanisë, Bayern Munchen. Sipas të përditshmes italiane 'La Gazzetta' thuhet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.644Z

Ezequiel Garay transferohet te Manchester United

Manchester United dje perfundoi sezonin me fitore por eshte verejtur pika me e dobet e skuadres reparti i mbrojtjesbr br Djajte e Kuq synim kane qe ne kete afat kalimtar veror te transferojne disa mbrojtes ku ne mesin e tyre eshte edhe Ezequiel Garay i Zenititbr br Garay ishte transferuar nga Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Garay braktis Realin

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 18:45 Qendërmbrojtësi argjentinas, Ezequiel Garay është i gatshëm të largohet nga Real Madridi në kërkim të paraqitjeve të vazhdueshme, ka njoftuar menaxheri i tij, Ricardo Schlieper. Garay, 24 vjeç, është aktivizuar rrallëherë në Real në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.501Z

FOTO LAJM: Gjendja e futbollistit të Benfikës, Garay pas përplasjes me Pogba

Mbrojtësi i Benfikës  Ezequiel Garay ka pësuar mbrëmë në ndeshjen e gjysëmfinales së Europa League, një përplasje me mesfushorin e Juventusit Poul Pogba. Përplasja ka qenë shumë  e fortë dhe mbrojtësi është detyruar të lerë fushën e lojës i ndihmuar dhe nga barela. Menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Plani B i Real Madridit

Sipas gazetës AS, skuadra e Real Madridit është duke menduar për Ezequiel Garay, si zgjedhja e parë për të zëvendësuar Sergio Ramosin, që po spekulohet për një largim të mundshëm, në drejtim të Manchester United. Garay a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.598Z

Reali do të rikthej ish lojtarin e vet

Sipas mediave portugeze, Real Madrid është i interesuar që në skuadër të rikthej ish lojtarin e vetë, Ezequiel Garay. Mbrojtësi i Benfikës është lidhur me një kalim te Manchester United, por sipas burimeve nga Portugalia, Reali ësht&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama