Rezultate te kerkimit per termin: +Fabio +Kanavaro

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.600Z

Fabio Kanavaro: Champions?

Mbrojtësi i Juventusit, Fabio Kanavaro, deklaroi se preferon të fitojë titullin kampion në Itali dhe jo Ligën e Kampioneve. Kapiteni i përfaqësueses "axurre" foli edhe për brazilianin Diego, për të cilin mendon se nuk është si Maradona. Përpara sfidës me Sienën, Kanavaro tha: "Në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.701Z

Fabio Kanavaro zhvishet për bamirësi

Fabio Kanavaro është kapiteni i skuadrës së futbollistëve, që pozon për një vit bamirësie. “Freedom 2010 Calendario dei calciatori”, është kalendari i realizuar, i cili do të shfaqë në faqet e tij 13 futbollistë, të cilët jemi mësuar t’i shohim si kampionë të vërtetë. Ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.410Z

Fabio Kanavaro fiton “Topin e Artë”

Sot dita e futbollit europian kishte emrin Fabio Kanavaro. Kapiteni i Kombëtares italiane fitoi "Topin e Artë" të dhënë nga revista prestigjioze "France Football". Futbollisti i Realit të Madridit u bë kështu mbrojtësi i tretë që e fiton cmimin prestigjioz. Që nga viti 1956, kur është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.472Z

Fabio Kanavaro: Nuk e kam tradhtuar Juventusin

Torino - Fabio Kanavaro i kundërpërgjigjet tifozëve se nuk ka tradhtuar asnjëherë, as Juventusin, as Napolin, dhe as Realin e Madridit. “Nuk kam tradhtuar asnjë”, deklaron kapiteni i përfaqësueses italiane. Kanavaro pritet të largohet nga Reali i Madridit këtë verë, dhe pista krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.545Z

Fabio Kanavaro: Shpresoj që Interi ta shesë Ibrën

Pasi u kthye te Juventusi, Fabio Kanavaro mendon për luftën për titull. Dëshira e tij kryesore është që Interi të shesë yllin e skuadrës, Zlatan Ibrahimoviç. "Pa Ibrën, zikaltërit janë një skuadër krejt e ndryshme. Shpresojmë që ta shesin", ishte ngacmimi i kapitenit të Kombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.696Z

Kanavaro mungon ne Kupen e Konfederatave

Fabio Kanavaro nuk do te udhetoje me ekipin kombetar te Italise, drejt SHBA-ve, per ndeshjet e Kupes se Konfederatave. Mbrojtesi eshte bashkuar gjate diteve te fundit me Juventusin dhe konfirmoi mungesen ne radhet e axurreve. Kapiteni i Italise, ne suksesin fundit te vitit 2006, Fabio Kanavaro synon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.535Z

Kanavaro: Interi me tremb

Fabio Kanavaro ben nje vleresim per ekipet e Seria A, ne baze te merkatos se deritanishme: - "Skuadra e Interit eshte akoma kompetitive". Por merkatoja eshte ende e hapur dhe skuadrat mund te ndryshojne, ne ditet e metejshme. "Kam degjuar qe te flitet per Felipe Melon, D' Agostinon dhe Diarra. Te gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama