Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook +Tahiri

Total: 3072
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.200Z

Tahiri: Policët të dorëzojnë Facebook dhe bizhuteritë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, efektivat e policisë në të gjithë komisariatet apo rajonet e vendit kanë gjetur në tavolinën e tyre të punës një urdhër të firmosur nga vetë ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Prej këtij moment urdhëri u bën të qartë policëve shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.933Z

Fotot në "Facebook", Ministri Noka padit në Gjykatë deputetin Tahiri

TIRANË-Fotot me Nokën të hedhura në 'Facebook' nga deputeti Tahiri, pasi bënë xhiron në media, marrin rrugëtimin sot drejt Gjykatës së Tiranës. Ministri i Brendshëm, Flamur Noka depozitoi në Gjykatën e Tiranës një padi civile për shpifje ndaj deputetit socialist Sajmir Tahiri. Pak d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.356Z

Tahiri jashtë qeverisë, ish-ministri reagon në Facebook

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar në facebook pas zyrtarizmit të ministrave të rinj të kabinetit qeveritar Rama II. Në një status të shkurtër, Tahiri është mjaftuar vetëm me urimin për kolegët duke mos dhënë asnjë koment rreth mospërfshirjes së tij në kabinetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.193Z

Tahiri, urdhër policëve: Ndaloni Facebook-un dhe bizhuteritë në shërbim

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, efektivat e policisë në të gjithë komisariatet apo rajonet e vendit kanë gjetur në tavolinën e tyre të punës një urdhër të firmosur nga vetë ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Prej këtij moment urdhri u bën të qartë policëve shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.496Z

Rekrutimet e reja, Tahiri apel në Facebook: Bëhuni pjesë e policisë së shtetit

Në kuadër të rekrutimeve të reja në radhët e policisë së shtetit, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ka bërë apel të gjithë të rinjve të bëhen pjesë e saj. Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook,  Tahiri njofton edhe nisjen e aplikimeve për tu bërë pjesë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.357Z

Rama e la jashtë qeverisë, ish-ministri Tahiri reagon në Facebook

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar në facebook pas zyrtarizmit të ministrave të rinj të kabinetit qeveritar Rama II. Në një status të shkurtër, Tahiri është mjaftuar vetëm me urimin për kolegët duke mos dhënë asnjë koment rreth mospërfshirjes së tij në kabinetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.137Z

Tahiri urdhër policëve:Jo simbole të policisë së shtetit në Facebook

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u  ka dhënë urdhër strukturave të policisë, që të mos përdorin simbolet e Policisë së Shtetit në Facebook. Gjithashtu ministri kërkon nga strukturat e policisë të mos ekspozojnë armët e Policisë së Shtetit dhe të mos komentojnë në rrjetin soc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama