Rezultate te kerkimit per termin: +Factor

Total: 1068
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.941Z

Sam Bailey fiton X Factor në Angli

Sam Bailey kurorëzohet si fituesja e X Factor në Angli per 2013 Duke kënduar këngën fituese ‘Skyscraper’ nga Demi Lovato, ka bërë për të qarë anëtarët e jurisë Nicole dhe Sharon nga emocionet dhe mbledhja e më shumë se 1 miljon votime. Pas muajsh punë të vështir, Sam ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.039Z

E do X Factor

Nga Express më 28 mars 2011 në ora 19:43 Jessica Simpson “përfundimisht” dëshiron që të jetë juri në versionin amerikan të “X Factor”. Këngëtarja dhe aktorja është njëra prej yjeve që konsideron se bashkimi me Simon Cowell dhe L.A. Reid do të ishte një mund�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.064Z

Nicole Scherziger rikthehet në X Factor

Këngëtarja Nicole Scherzinger do të rikthehet në panelin e jurisë së X Factor. Lajmi konfirmohet vetëm pak pasi shqipëtarja Rita Ora deklaroi se nuk do t`i bashkohet Simon Cowell në juri këtë vit , edhe përse e falenderoi që i bëri të mundur një eksperiencë të tillë. Nicole rifsha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.924Z

X-Factor 2, fiton Arilena

Edicioni i dyte i konkursit te talenteve te kenges, X –Factor Albania 2, shpall fituesen e saj. Ajo eshte Arilena Ara nga Shkodra e cila ia dedikoi cmimin babait te saj dhe publikut mbareshqiptar. I dyti fitues i spektaklit ishte Aldo Bardhi dhe te tretat ishin pese vajzat e Grupit Natyral. Spekta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.791Z

Kanita , fenomeni i X-Factor Albania 2

Eshte konkurrentja me e vogel ne spektaklin muzikor X FACTOR ALBANIA, por me e klikuara deri tani nga publiku. Kanita eshte vetem 9 vjec dhe pasioni i saj per muziken eshte aq i madh, sa per te qene pjese e X FACTOR ka vendosur te sakrifikoje shkollen ne Shkup, shoqerine dhe aktivitetet me moshatar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.043Z

Sheila fituese e X-Factor Albania

 Edicioni i parë i X-Factor Albania, një superproduksion i Televizionit Klan mbylli siparin mbrëmjen e kaluar. Fituese e këtij talentshou u shpall Sheila Haxhiraj, e cila mori vlerësimin maksimal të publikut por edhe të jurisë. Si fituese e Edicionit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.459Z

Alketa pak pauzë nga “X Factor”

Nëse mendoni se familja dhe X Factor Albania do të merrte gjithë kohën e Alketa Vejsiut, gaboni. Ajo di shumë mirë t’i menaxhojë të gjitha. E madje, të jetë prezente edhe në aktivitete të ndryshme në kryeqytet. Prezantuesja e mirënjohur dhe bashkëproducentja artistike e X Factor Alb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama