Rezultate te kerkimit per termin: +Fagun

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.716Z

Grekët ndërrojnë mendje për Vrapin dhe Fagun

  Drejtuesit e Thrasivoulisit janë gati të bëjnë një rritje financiare që dy mbrojtësit të mos largohen Endri Vrapi dhe Erbim Fagu vazhdojnë të jenë ende pjesë e ekipit grek të Thrasivoulisit. Dy mbrojtësit kryeqytetas ndodhen në Greqi prej dy javësh, ku po shihen me imtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.877Z

 Dinamo teston dy lojtarë serbëDinamo nënshkroi pak ditë më parë me Bekim Kulin, teksa në fillim të hapjes së merkatos verore edhe me Gentian Muçën dhe Erbim Fagun, ndërkohë që pritet edhe Endri Vrapi.

Dinamo, pjesëmarrëse në Ligën e Europës (shorti hidhet, më 22 qershor), është duke testuar dy lojtarë serbë: mbrojtësin 22-vjeçar Marko Puticani dhe mesfushorin 23-vjeçar Vladimir Barac. Gjatë sezonit të kaluar për blutë u aktivizua serbi Danilo Nikolic, që mesa duket është e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.485Z

Rama feston me mesuesit e veteranet e basketbollit

e Hene 29 Dhjetor 20141440 pm p classwp-caption-textRama me ish-basketbollistin Nine ShkurtibrbrKryeministri Edi Rama u ka uruar festat e fundvitit mesuesve te 10 shkollave me te mira te vendit Ne nje dreke te shtruar me kete rast ne Pallatin e Kongreseve Rama ka uruar mesuesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.579Z

  Situatë kaotike te Elbasani

“Elbasani në prag të shpërbërjes”. Ky ishte titulli i madh i të përditshmes sportive “Metropol Sport”. Sipas saj, verdheblutë ndodhen në udhëkryq dhe kriza është realitet. Në Peqin, në ndeshjen e humbur 2-1 kundër Shkumbinit nuk u paraqitën gjashtë lojtarë dhe mesa duket në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.353Z

Ministria e Mbrojtjes nderon Besim Fagun

brbrMinistria e Mbrojtjes nderoi me medaljen per sherbime te shquara nje nga legjendat e klubit te partizanit Besim Fagu Ne nje ceremoni te vecante perkujtimore me rastin e 90 vjetorit te lindjes ministria Kodheli theksoi se ishte nje nder i vecante qe nderonte nje nga gjigantet e sportit shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.390Z

  Dinamo kërkon Vrapin e Fagun

Dinamo, kampionia në fuqi, por aktualisht në vendin e katërt pas 15 javëve është në pritje të hapjes së merkatos dimërore. Pas blerjes së Elis Bakajt, dy janë emrat që po përfliten si objektivi i madh i bluve dhe të dy janë futbollistë aktualë të Elbasanit: Erbim Fagu dhe Endri Vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.710Z

Dalic rikthehet, Dinamo iken ne Turqi

Trajneri i Dinamos, Zlatko Dalic eshte bashkuar me ekipin dje pasdite. Sot Dinamo do te kete diten e fundit ne kryeqytet, pasi do te niset drejt Antialias, per nje faze pergatitore. Blute, nen drejtimin e kroatit do te sterviten afro dy jave ne Turqi, ku do te mendoje per pjesen e dyte te sezonit. D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama