Rezultate te kerkimit per termin: +Faktet

Total: 9888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.314Z

Botohen tri faktet kundër Kurtit

Letra me tri faktet kundër Kurtit, botuar në Express Deputeti i PDK-së akuzon Albin Kurtin për takime e korrespondenca me struktura të dyshimta serbe. Letra i dorëzohet AKI-së e Kuvendit. VV: Spekulime të PDK. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili njihet për politikat e b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.732Z

Llalla Ftese deputeteve te sjellin faktet

Pas akuzave te opozites per perfshirjen e forcave te armatosura ne trafikun e droges dhe pas letres te derguar ne prokurori nga ministrja Kodheli ka ardhur edhe reagimi i kryeprokurorit Adriatik Llalla Ne nje prononcim per mediat kreu i akuzes ka deklaruar se prokuroria ka nisur verifikimet ndersa k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.979Z

Balla Jozefina i ka faktet kunder

Taulant Balla Tirane 27 mars 2011 NOA- Deputeti socialist Taulant Balla reagoi serish diten e sotme lidhur me Kompleksin e ri Parlamentar. E degjuam dje nga pergjigja e para-porositur e spikeres Xhozefine se ajo nuk ka asnje argument bindes qe te kundershtoje faktet e bera tashme publike se gjithe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.380Z

Cez, PD: Kryeministri dhe qeveria po fshehin faktet

Çështja e marrëveshjes mes qeverisë dhe Cez-it, po merr përmasat e një akuze të fortë dita-ditës nga ana e Partisë Demokratike, e cila këmbëngul se pakti i nënshkruar me kompaninë çeke, i ka shkaktuar vendit një humbje prej 3 miliardë dollarësh. Nënkryetari i Bashkisë së Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.784Z

PD Faktet deshmojne inkriminimin e Parlamentit vetem Rama hesht

Transmetuar me 21082014 - 1234 Silvi Bardhi PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet koordinatores per mediat Silvi Bardhi deklaroi se faktet tronditese qe deshmojne inkriminimin e Parlamentit njihen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.701Z

Kamishi: “Faktet” ia dërgova Florinit

(E plotësuar)Tërhiqet dhe ndërron taktikë Bekim Haxhiu – Kamishi i PDK-së. “Faktet” që ka për Albin Kurtin e afërt me serbët thotë se ia ka vënë në dispozicion një tjetër njeriu të Vetëvendosjes, kryetarit të Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së, Florin Krasniqi.&#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.771Z

Faktet që mbase nuk i dini për shpinën

Kërshëri – Kur ka “lindur” dhimbja e shpinës? Përse neandertalët nuk vuanin nga ajo? A kemi të gjithë të njëjtin numër vertebrash? Më poshtë do të gjeni të parashtruara disa kuriozitete e fakte mbi shtyllën kurrizore dhe shpinën 1- Dhimbja e shpinës? Tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama