Rezultate te kerkimit per termin: +Fakuletetit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

Tafaj: Diplomat tona njihen në Europë

Diplomat universitare q merren n Fakultetet tona jane njsoj me diplomat europiane. Ky vlersim vjen nga ministri i Arsimit Myqerem Tafaj, gjat takimit me student t Fakultetit t Ekonomis t Universitetit t Tirans, n uorkshopin me tem “Karta e Bolonjs dhe zbatimi i saj n Fakultetin e Ekonomis&rdqu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama