Rezultate te kerkimit per termin: +Fale

Total: 6606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.885Z

Shpetojne fale sms-ve

Tre turiste australiane te humbur ne parkun kombetar Grampians te shtetit te Viktorias, u gjeten nga rojet pyjore fale mesazheve te derguara me celular. Imazhet qe ata i derguan me sms autoriteteve, i lejuan rojet te gjenin vendin ku kishin humbur. 46 vjecari Mark Valentin kishte dale per nje shetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Fale shtetit qe nuk ra

/ / NgaDRITAN YLLI Dhuna qe mbizoteroi ne te ashtuquajturen demonstrate te lajmeruar nga opozita por qe me kast tentoi te mos i dilte per zot kercenoi seriozisht rendin kushtetues dhe stabilitetin e jetes shoqerore ne Shqiperi. U pa qarte se qellimi ishte renia e shtetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.676Z

Sunderland fiton fale nje topi plazhi

Nje ndeshje e paperseritshme ajo mes skuadres se Lorik Canes, Suderlandit dhe Liverpoolit. Takimi ka perfunduar 1-0 per vendasit fale ndihmes se nje topi plazhi qe ishte hedhur ne fushe nga tifozet dhe shkaktoi konfuzion ne porten e miqve. Lajmi eshte konfirmuar nga vete Premiere League

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.579Z

Berisha Raporti per vizat fale reformave

Fjalen e tij me mbledhjen e qeverise kryeministri Sali Berisha e ka perqendruar ne raportin pozitiv te Komisionit Europian per liberalizmin e vizave per shqiptaret. Ai tha se raporti konkludon se Shqiperia duhet te konsiderohet per heqjen e vizave. Berisha pohoi se tashme qeverise shqiptare i mbete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.716Z

Ne finale kam arritur fale mbeshtetjes se publikut

p styletext-align justifyElhaida Dani para The Voice of Italy kishte provuar te hynte te Amici i Maria De Filippit por nuk kishte kaluar ne provimin e pare Mora pjese ne perzgjedhjet qe u bene per Amici 2010 Por nuk kalova as proven e pare keshtu tregon ajo per meltyit Per pjesemarrjen e saj ne The

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

Barca superkampione e Europes fale Messi-t

Goli i talentit Pedro 5 minuta para fundit te ndeshjes ka shpetuar Barcelonen nga llotaria e 11 metershave ne finalen e Superkupes se Europes te zhvilluar mbremjen e djeshme kunder Shakhtarit ne Monako. Skuadra e Guardioles ka arritur te fitoje edhe trofeun e peste te sezonit fale nje go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.330Z

Sejdiu: Kosova e pavarur, fale sakrifices se Rugoves

“Kosova e pavarur eshte kontribut i punes dhe veprimtarise politike te Ibrahim Rugoves”. Keshtu u shprehen kreret me te larte te Kosoves, presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaci, te cilet bene homazhe para varrit te ish-presidentit, ne trevjetorin e ndarjes se tij nga jeta.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama