Rezultate te kerkimit per termin: +Falenderoi +Tom +Doshin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.773Z

Marsel Qeleshi: Tom Doshi më mbylli gjyqin, e rujt Zoti!

Marsel Qeleshi i njohur nga publiku shqiptar për goditjen me gurë të autobusit të Kombëtares Serbe të futbollit, nuk do të përfundojë në burg. "Mapo.al" mësoi se mbyllja e gjyqit ndaj tij dhe dënimi alternativ që mund t'i jepet janë mundësuar falë deputetit Tom Doshi. Këtë gjë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama