Rezultate te kerkimit per termin: +Fall

Total: 311
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.285Z

Mashtruan me fall pushuesin maqedonas, 3 rome në pranga

SARANDË- Kapen duke hedhur fall për 1.000 euro, arrestohen në flagrancë tri gra rome. Burime nga policia e Sarandës pohojnë se kanë vënë në pranga 62- vjeçaren Sulltane Rama dhe vajzën e saj Lirien, 36 vjeç, si dhe 50-vjeçar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.321Z

Mashtruan me fall pushuesin në Sarandë, 3 rome në pranga

 Kapen duke hedhur fall për 1.000 euro, arrestohen në flagrancë tri gra rome. Burime nga policia e Sarandës pohojnë se kanë vënë në pranga 62- vjeçaren Sulltane Rama dhe vajzën e saj Lirien, 36 vjeç, si dhe 50-vjeçaren Fatmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.538Z

Romet, vjedhin të zotin e shtëpisë me fall

Burri i ftoi gratë në shtëpi pasi ato i kërkuan ndonjë send për t'ua falur ndërsa më pas i kërkuan para për fallin I dëmtuari iu pohoi punonjësve të policisë se gratë rome i vodhën paratë duke e mashtruar TIRANE- Dy gra rome fallxhore, mashtrojnë një burrë në lagjen Kombina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.350Z

Vodhi dy studentë me fall, prangoset mashtruesja rome

Shqiponja Rakipi, 40 vjeçe nga Elbasani, u prangos pasi u kap nga një prej të mashtruarve sapo kishte marrë 700 mijë lekë TIRANE- "Kur e pashë në derë mendova të shikoja se si do të më ecte fati dhe mendova se do t'i jepja dy mijë lekë të vjetra e kaq do ishte gjithçka. Por kur un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.972Z

Çitaku nuk qet fall për datën e liberalizimit të vizave

Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku nuk ka dhënë datë se kur qytetarët e Kosovës mund të lëvizin lirshëm nëpër shtet e Evropës. Ndërkohë zyrtarët e lartë të Komisionit Evropian, ia kanë rikujtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.446Z

VIDEO/ Sfida e re në rrjet, të rinjtë në kërkim të besimit, por

Kjo sfidë është bërë shumë popullore në rrjet. Dhjetra të rinj kanë postuar video të asaj që tashmë quhet TrustFallChallenge. Të rinjtë rrëzohen mbrapsht për të parë nëse të panjohurit do ti ndihmojnë për të mos rënë. Por për shumë prej tyre ka përfunduar në mënyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.730Z

Modelet topolake sfidojnë ato thatime

Modelja me përmasa "plus" Ashley Graham rrëmbeu skenën teksa u shfaq me të linjta në një pasarelë sot me rastin e Javvës së Modës në Nju Jork. Ajo dhe vajza të tjera me përmasa të bëshme dëshmuan se nuk është e thënë të jesh kockë e lëkurë për të qenë seksi.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama