Rezultate te kerkimit per termin: +Familja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.132Z

Familja Hoxha apo familja Kardashian? (Foto)

Familja e Drita Hoxhës, tashmë është bërë tejet e njohur në botën shqiptare, kjo falë gjigandit medial "Top Channel", që është në pronsi të tyre. Ndonëse Tani i "Topit" më nuk është mes t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.295Z

Familja RugovakunderIsa Mustafes

PRISHTINEuml- Permes nje komunikate per media Familja Rugova ka sqaruar se deklaratat e Isa Mustafes dhe anetareve te tjere te kryesise se Uke Rugova i eshte bashkangjitur listes zgjedhore te LDK-se nuk qendrojne.Ne nje njoftim per media thuhet se Uke Rugova familja e presidentit Rugova si dhe bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.690Z

Rusi familja mbreterore rehabilitohet

Gjykata e Larte Ruse ka marre vendimin me te cilin Cari i fundit rus Nikolla II dhe familja e tij ishin vrare ne menyre te paligjshme dhe atyre u eshte dhene rehabilitimi ligjor. Familja e Romanoveve e perbere nga 7-te anetare u qelluan nga bolsheviket pa proces gjyqesor ne vitin 1918 ne qytetin Ye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.408Z

Familja me 159 anëtarë!

Familja e Ziona Chanas në Indi ka shënuar një rekord botëror. Me 39 gra dhe 120 fëmijë, nipër dhe mbesa, kjo është familja më e madhe në botë. Ata të gjithë jetojnë në një ndërtesë 4-katëshe, me 100 dhoma në një fshat malor të shtetit Mizoram, në kufi më Mianmarin.Familja ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.734Z

Familja reale apo e imagjinuar?

Nuk mund të them deri në fund se sa janë reale, të justifikuara apo të vërteta ankesat e shumta që dëgjojmë për natyrën, funksionimin dhe problemet e shumta me të cilat përballet sot familja shqiptare. Por një gjë është e vërtetë: si të gjithë institucionet në tranzicion apo n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.493Z

SHBA: Familja presidenciale nis pushimet

Presidenti amerikan Barak Obama dhe familja e tij nisin sot një javë pushime në një ishull në shtetin verilindor të Amerikës, Masaçusets. Ishulli ku do të pushojë familja presidenciale amerikaneZ.Obama, gruaja e tij Mishell dhe vajzat Malia dhe Sasha do të qëndrojnë në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.095Z

A ekziston familja?

-Ku qëndron problemi këtu? Nga Klementin Mile 'Të gjitha familjet e lumtura', shkruan Tolstoi, 'i ngjajnë njëra-tjetrës; çdo familje e palumtur është e palumtur në mënyrën e saj'. Por a ekziston familja? Nëse sot jemi duke e mbrojtur nga dhuna, nga divorci, nga trans-formimi, a jemi du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama