Rezultate te kerkimit per termin: +Familjart

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Qeveria ngushllon familjart

Tiran (start)- Zdhnsja e qeveris, Majlinda Bregu u ka shprehur ngushllimet n emr t qeveris, familjarve t viktimave t mbrmshme n liqenin e Butrintit n Sarand. Bregu nnvizoi angazhimin e strukturave prkatse, q n ort e para t mngjesit, pr t mos lejuar q tragjedia t thellohej edhe m. "Qndrimi i qever

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Butrinti, Topi ngushllon familjart

Tiran (Start)- Presidenti i Republiks Bamir Topi u ka shprehur sot ngushllimet familjarve q humbn t afrmit e tyre n tragjedin e 19 janarit n Butrint. N telegramin e ngushllimit, Presidenti Topi u shpreh familjarve t viktimave ngushllimet m t sinqerta pr humbjen e papritur t t dashurve t tyre. M l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.404Z

Dëmshpërblimi i të përndjekurve, qeveria miraton 732 emra

Mes përfituesve edhe emri i shkrimtarit Kasem Trebeshina, përkthyesit Amik Kasoruho, e intelektualëve të tjerë të njohur të persekutuar nga regjimi komunist Qeveria miraton listn e 732 ish-t prndjekurve q prfitojn dmshprblim. Listn e kryesojn t dnuarit me burg, ndrsa sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

27-vjeçari var veten te shkallët e shtëpisë

Depresioni Duke varur veten n shkallt e nj banese n ndrtim i ka dhn fund jets nj 27-vjear n Babrru t Tirans. Ngjarja ka ndodhur mngjesin e djeshm, kur Ilir Muka sht gjetur nga familjart e tij, t cilt kan tentuar t’i japin ndihmn e par, duke e drguar pr n spital. Burimet policore t kryeqytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.332Z

Topi në Fushë-Arrëz: Kujdes kur ecni mbi timon

Presidenti i Republiks, Bamir Topi, vizitoi dje familjart e viktimave t aksidentit tragjik rrugor t ndodhur tri dit m par, ku humbn jetn katrmbdhjet persona dhe u plagosn dymbdhjet t tjer, duke u shprehur personalisht atyre ngushllimet e tij. Fillimisht, kryetari i shtetit u ndal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Tenton vetëvarjen, 65-vjeçarja shpëtohet në kohë

Elbasan Nj 65-vjeare i ka shptuar vetvarjes fal ndrhyrjes n koh t t afrmve, t cilt e kan drguar n koh n spital. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 20:00 t s diels, kur 65-vjearja B.I., nga fshati Gjinar i Elbasanit, sht gjetur e vetvarur n kasollen e barit pas shtpis s saj. Sipas burimeve zyrtare t polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Dy gra vetëvriten në Fier dhe Vlorë

Fenomeni Shkaqet: Varfria dhe depresioni pas divorcit Dy gra kan kryer vetvrasje dje n Fier dhe n Vlor. N Fier nj 53-vjeare nga fshati Cakran i ka dhn fund jets duke u vethelmuar mbrmjen e s diels. Sipas burimeve spitalore msohet se 53-vjearja sht paraqitur n urgjencn e spitalit rajonal Fier rreth

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama