Rezultate te kerkimit per termin: +Familjet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.040Z

Berisha ngushëllon familjet

Në ditën e zisë kombëtare, në nderim të 14 viktimave të aksidentit tragjik, kryeministri Sali Berisha ka vizituar familjet, që humbën të dashurit e tyre pasditen e së shtunës. Familja e parë me të cilën kryeministri Berisha ndau dhimbjen ishte familja Mustafa, e cila ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.450Z

Demshperblehen familjet e viktimave

Kerkimet per te nxjerre viktimat e ER BASIT francez ER FRANS i cili u zhduk rreth 2 jave me pare ne Oqeanin Atlantik me 228 persona ne bord, do te vazhdojne per nje kohe te papercaktuar.Nderkohe kane nisur zhdemtimet e para per familjet e viktimave.Per cdo person te zhdukur do te derdhen rreth 100 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.279Z

OJF ndihmë për familjet rome, dhurata e përkrahje për familjet në nevojë

Në prag të Vitit të Ri, OJF-të janë sensibilizuar për të ndihmuar familjet në nevojë. Familjet rome si më të prekurat kanë marrë ndihmë e veshmbathje nga zyra investigative “Stop krimit”. 4 prej këtyre familjeve në Fushë-Krujë ditë më parë kanë kërkuar ndihmë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.433Z

Kthehen familjet ne Kapshtice

Kthehen familjet ne Kapshtice E hene 21 Janar 2013 1804 p styletext-align justify Kthehen familjet ne KapshticePala greke ka rinisur serish kthimin e emigranteve shqiptare per shkak te pasaportave  qe shteti helen i kerkon ne dy gjuhe shqip dhe anglisht Gjate 24 oreve te fundit jane kthy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.401Z

Topi, te familjet e deshmoreve

Edhe Presidenti i Republikes Bamir Topi, u perfshi dje ne takimet me rastin e 96 vjetorit te Pavaresise se Shqiperise, ne 28 Nentor, duke vizituar familjet e deshmoreve te kombit. I shoqeruar nga sekretari i pergjithshem, Aleksander Flloko dhe drejtori i kabinetit, Dashamir Xhaxhiu, kreu i shtetit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.536Z

AK takim me familjet tiranase

AK takim me familjet tiranase E shtune 09 Shkurt 2013 1450 p styletext-align justifyKreshnik Spahiu Gjate nje takimi me familjet autoktone tiranase drejtuesit e Aleances Kuq e Zi kritikuan politikat e ndjekura gjate dy dekadave te fundit per metropolin shqiptarp Sipas Kreshnik Spahiut Sociali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.044Z

Asistenca, familjet qe perfitojne

Ministria e Punes ka vendosur te ndryshoje ligjin, i cili parashikon perfshirjen e familjeve te varfra ne skemen e ndihmes ekonomike. Nje nga kriteret kryesore, kane qene te ardhurat dhe pikerisht per ato familje te cilat marrin me pak se 2 dollare ne dite. Grupi nderministror i drejtuar nga minist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama