Rezultate te kerkimit per termin: +Fari +Merollari

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.438Z

Plazhi i ndotur, shtohen infeksionet

Bluzat e bardha te qendres shendetesore te Plazhit ne Durres jane perballur keto dite me shfaqjen tek femijet të virusit te stines. Javen e pare te muajit gusht ne kete qender kane kerkuar ndihme nje numer i konsideruar femijesh te cilat kane shfaqur probleme shendetesore. Drejtori qendres Fari Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.532Z

Ndotje e lartë detare dhe e rërës në disa plazhe

Durrës Mjeku i urgjencës, Golem: 100 pushues me probleme të rënda shëndetësore Numri i kufizuar i tualeteve publike, si dhe derdhja e ujërave të zeza në zona të ndryshme të Adriatikut vijon të shkaktojë ndotje detare dhe shqetësime shëndetësore te pushuesit. Krahasuar me një vit më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.465Z

Plazhet e ndotura nga ujerat e zeza

Numri i kufizuar i tualeteve publike, si dhe derdhja e ujërave të zeza në zona të ndryshme të Adriatikut vijon të shkaktojë ndotje detare dhe infeksione të lëkurës te pushuesit. Krahasuar me një vit më parë ndotja detare pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.186Z

Alarmi, ndotet uji i pijshëm në fshatrat e Korçës

KORÇË – Shëndeti i mijëra banorëve në fshatrat e Korçës është i rrezikuar si pasojë e ndotjes së ujit të pijshëm. Alarmin e kanë dhënë autoritetet e kujdesit shëndetësor në këtë rreth. Në shumë zona të rajonit të Korçës uji i pijshëm në depo nuk klorinohet, e për pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.050Z

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama