Rezultate te kerkimit per termin: +Fatjon +Lito

Total: 52
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.661Z

Pranga dy shperndaresve u kapen me 20 gr kokaine

TIRAN - Arrestohet per shitje dhe shperndarje kokaine Ledio Lerbi Lito 31 vjec i njohur si nje nga personat e akuzuar dhe te arrestuar nga policia per rrembimin dhe mbajtjen peng te Fatjon Demirlikes ne vitin 2005. Bashke me te policia arrestoi edhe Sokratos Carin 27 vjec. Burime zyrtare te Polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.408Z

Pengmarrësit e Demirlikës grabitën argjendari "Pirro"

15/01/2005  TIRANË –Të akuzuarve për pengmarrjen e Fatjon Demirlikës, në datën 18 korrik të vitit 2004, në Tiranë, u shtohet akuza për grabitjen me armë te 25 kileve flori, në argjendari “Pirro”, në shtator të vitit 2002. Burime zyrtare nga Prokuroria e Krimeve të Rën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.100Z

Aksidentohet vdes ne diten e lindjes i riu nga Tirana

Transmetuar me 03122014 - 2043 Nje djale 33 vjecar ka nderruar jete ne Gjermani pasi u plagos rende ne koke per shkak te nje aksidenti rrugorbr br Lerbi Ledio Lito 33 vjec banues ne Tirane u aksidentuar rreth dy jave me pare ne nje incident qe ndodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.423Z

Romeo dhe Zhuljeta sonte premiera e Baletit

Teatri i Operes dhe Baletit shfaq sonte premiere baletin me tri akte Romeo dhe Zhuljeta me muzike te Sergej Prokofiev bazuar ne tragjedine me te njejtin titull nga Uiliam Shekpir. Vepra eshte punuar nga koreografi bullgar i ftuar per kete premiere Peter Loukanov. Ne rolet protagoniste ne premiere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.218Z

Romeo e Zhuljeta në versionin shqiptaro-bullgar

Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit në bashkëpunim me Operën dhe Baletin Kombëtar të Sofjes do të shfaqë “Romeo dhe Zhuljeta” në datat 18, 19, 21, 22, ora 19.00. Shfaqja është një balet në tri akte bazuar në tragjedinë me të njëjtin titull të Shekspirit. Baleti do të vihet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.371Z

RENEA kap te fundmin e pengmarrjes

Pengmarrja ne kembim te 100 mije eurove te nje te riu, emigrant ne Gjermani, pas konflikteve per pazare e rivalitet, con ne qeli edhe te fundmin e grupit, te cilesuar “Cukali”. Forcat speciale te RENEA-s dhe policia e kryeqytetit arrestoi mengjesin e djeshem, brenda ne nje banese, ne rrugen “H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.155Z

“Romeo dhe Zhuljeta”vjen si balet

TIRANE-Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit në bashkëpunim me Operën dhe Baletin Kombëtar të Sofjes do të shfaqë “Romeo dhe Zhuljeta” në datat 18,19, 21,22, Ora 19.00. Shfaqja është një balet në tri akte bazuar në trag

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama