Rezultate te kerkimit per termin: +Fatkeqsisht

Total: 292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.898Z

Nga ministrat teknikë tek blerja e votave, Genc Pollo analizon shkaqet: Pse PD-ja i humbi zgjedhjet

I renditur i dyti në listën e Partisë Demokratike në Qarkun e Fierit, Genc Pollo do të jetë deputet në Parlamentin e ri. Por në një analizë të publikuar në Facebook ai ka analizuar edhe arsyet pse sipas tij demokratët rezultuan humbës në zgjedhjet e 25 qershorit. Nga Genc POLLO Të da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.976Z

Cana objektiv i Hamburg

Çmendurite e miliardereve te Mançester Sitit prekin edhe futbollistin e kombetares shqiptare Lorik Cana. Fatkeqsisht mungon nje oferte ndaj tij por kosovari mund te perfitoje ne menyre jo te drejtpedrejte. Siti ka siguruar hollandezin 24 vjeçar te Hamburgut Nigel De Jong, kete e kane konfirmuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Mbytet në Vjosë babai i dy fëmijëve

Prmet Nj 40-vjear nga fshati Rapcks sht mbytur n ujrat e lumit Vjos, njoftuan pasdite burime nga policia e Prmetit.Ilir Spahillari, babai i dy fmijve t mitur, sht hedhur n lum pr t’i shptuar vaps, por fatkeqsisht sht mbytur.“Ngjarja ka ndodhur rreth ors 16:30”, njofton policia lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Mjekimi i gabuar; Vdes 13 vjeari

Kan qen vet prindrit e 13 vjearit A.Y. n fshatin Dukagjin i Ri, n Kruj q pa dashje duke prdorur mjekim t gabuar kan helmuar fmijn e tyre. 13 vjeari A. Y., lindur n Tropoj dhe banues n fshatin Dukagjin i Ri, t komuns s Thumans (Kruj) sht paraqitur mbrm rreth ors 23:00 n spitalin e Lait me shenja t n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.499Z

Mediu në Fushë-Krujë: Rama, lobim kundër vizave

Ministri i Mjedisit dhe njhersh kryetari i Partis Republikane, Fatmir Mediu, akuzoi kreun socialist Edi Rama se ka lobuar n Bruksel kundr liberalizimit t vizave dhe integrimit t Shqipris. Duke folur nga Fush-Kruja ku hapi edhe fushatn pr zgjedhjet e pushtetit vendor, Mediu e ka c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.089Z

Mungesa e investrimeve, banorëtprotestë me "gërshërë në dorë"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Banorët e fshatit  Lalm Lukaj, në Lezhë, kanë ironizuar mungesën e investime në zonën e tyre prej 23 vitesh.  Gërsherët mbahen në dorë nga njerëz të zakonshëm dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.090Z

Mungesa e investimeve, banorëtprotestë me "gërshërë në dorë"

Të tjera rreth shkrimit VIDEO LEZHE- Banorët e fshatit  Lalm Lukaj, në Lezhë, kanë ironizuar mungesën e investime në zonën e tyre prej 23 vitesh.  Gërsherët mbahen në dorë nga njerëz të zakonshëm dhe kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama