Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Sejdiu

Total: 4820
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.631Z

Fatmir Sejdiu i bashkohet partise se Fatmir Limajt

Transmetuar me 20022014 - 1941 Fatmir Sejdiu Prishtine 20 shkurt 2014 NOAal- Kryetari i Nderit te LDK-se Fatmir Sejdiu pritet ti bashkohet subjektit qe shume shpejt pritet te themelohet nga Fatmir Limaj i cili para pak ditesh u largu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.235Z

Mbështeten te Fatmir Sejdiu

Nga Express më 10 maj 2011 në ora 10:48 Dega e LDK’së në Gjakovë përsëri ka dalë publikisht kundër Kryetarit Isa Mustafa, i cili po kërkon përsëritjen e zgjedhjeve në këtë komunë. Ata i besojnë deklarimit të fundit të ish-kryetarit Fatmir Sejdiu, i cili tha se zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.699Z

Fatmir Sejdiu kërkon rikthimin në krye të LDK-së

Fatmir Sejdiu Prishtinë, 20 gusht 2011, NOA – Ish-kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe ish Presidenti i Republikës së Kosovës Fatmir Sejdiu, është duke punuar intensivisht që të përgatisë terrenin për të rimarrë postin e të parit në partinë që kishte drejtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.044Z

Fatmir Sejdiu per pushime ne Amerike

Ish-presidenti i Kosoves dhe ish-lideri i Lidhjes Demokratike LDK Fatmir Sejdiu keto dite ka lene Kosoven dhe ka udhetuar per ne SHBA. Burime te aferta me familjen e Sejdiut thone se ai ka shkuar per pushime ne SHBA pas gjithe shqetesimeve qe perjetoi kohet e fundit ne skenen politike kosovare. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.777Z

Fatmir Sejdiu jepdoreheqjen siPresident i Kosoves

PRISHTINE-Presidenti i Kosoves ne nje deklarate per mediat drejtuar te gjithe popullit kosovar ka dhene sot rreth ores 1430 doreheqjen e pa-revokueshme nga ky post duke respektuar sic u shpreh ai vendimin e Gjykates Kushtetuese.Me sinqeritet e krenari Sejdiu ka bere rezymene e punes se tij te gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.769Z

Fatmir Sejdiu uron Berishën për zgjedhjet

Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, nëpërmjet një letre i ka përcjellë kryetarit të PD-së urimet e tij për fitoren e së djathtës në zgjedhjet e 28 qershorit. "Në emër të popullit dhe të institucioneve të Republikës së Kosovës, ju përgëzoj për fitoren e 28 qershorit, në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.466Z

Fatmir Sejdiu në Korenë e Jugut

Nga Express më 09 shkurt 2011 në ora 17:00 Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka disa ditë që gjendet në një vizitë në Korenë e Jugut, përkatësisht në kryeqytetin e këtij vendi të largët, Seul. Ai është pjesëmarrës në në Konferencë Internacionale të Lidershipit për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama