Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.631Z

Fatmir Sejdiu i bashkohet partise se Fatmir Limajt

Transmetuar me 20022014 - 1941 Fatmir Sejdiu Prishtine 20 shkurt 2014 NOAal- Kryetari i Nderit te LDK-se Fatmir Sejdiu pritet ti bashkohet subjektit qe shume shpejt pritet te themelohet nga Fatmir Limaj i cili para pak ditesh u largu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.685Z

Arrestohet Fatmir Kajolli, më shumë se vëlla i Fatmir Mediut

Share     Autoritet shqiptare kanë ndaluar Fatmir Kajollin, biznesmenë nga Fieri, i njohur si njeriu më i afërt i Fatmir Mediut prej vitit 1990. Kajolli një biznesmen i shtrirë në fushën e ndërtimeve, përfshi dhe ndërtim rrugësh, është cituar nga kabl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.334Z

KPA shkarkon gjyqtarin Fatmir Hoxha

Është shkarkuar nga sistemi i drejtësisë, gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese Fatmir Hoxha. Gjyqtari kishte ankimuar vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, i cili e kishte shkarkuar më herët. Pasi shqyrtoi ankimimin, Kolegji i Posaçëm i Apelimit vendosi largimin përfundimtar të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.607Z

Ekstradohet Fatmir Zeneli

brbrPolicia e shtetit ekstradoi nga Athina nje 44 vjecar te denuar me burgim te perjetshem Fatmir Zeneli nga Vlora u arrestua ne shtetin Grek nderkohe qe mberriti ne Rinas kete te shtune Ne vitin 2000 Gjykata e apelit ne Vlore e ka denuar me burgim te perjetshem 44 vjecarin nga Vlora per akuzat e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

Plaqkitet Fatmir Spahiu

Përditë dëgjojmë për raste vjesdhjesh. Papunësia e ka rritur ndjeshëm numrin e plaqkitjeve. Shumë qytetarë ankohen për mos siguri dhe dëmet që u shkaktohen nga hajnat. E, viktimë e kësaj dukurie ka rënë edhe aktori Fatmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.543Z

Konfirmohet aktakuza kundër Fatmir Limajt

Është konfirmuar aktakuza për krime lufte ndaj deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fatmir Limajt, dhe nëntë personave të tjerë, ish-pjesëtarë të UÇK-së. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, avokati mbrojtës i Limajt, Tomë Gashi. Seanca për konfirmimin e aktakuzës në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.179Z

VV: Eliminim politik i Fatmir Limajt

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj vendimit të fundit të Gjykatës Supreme të Kosovës për masën e paraburgimit të deputetit Fatmir Limaj dhe tre të tjerëve të rastit Kleçka. Sipas Vetëvendosjes “pas dështimit fillimisht të rastit Kleçka, ai u riaktualizua përsëri, tash për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama