Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmira +Hajdari

Total: 722
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.396Z

Fatmira Hajdari Vrasja e Azemit seshte zbardhur

Ne 12-vjetorin e vrasjes se deputetit demokrat Azem Hajdari bashkeshortja e tij Fatmira Hajdari ka deklaruar se vrasja e tij nuk eshte zbardhur ende. Duke marre pjese ne ceremonine perkujtimore te 12 vjetorit te vrasjes se tij Fatmira Hajdari ne nje prononcim per mediat theksoi se i mbetet politike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.402Z

Fatmira Hajdari eshtja nuk eshte zgjidhur

Deklarata e bashkeshortes Pas 12 vjetesh bashkeshortja e Azemit Fatmira Hajdari duke pare ceshtjen nga pozicioni i gjyqtares beson se drejtesia shqiptare nuk ka vepruar drejt ne gjykimin e dosjes Hajdari. Megjithate zonja Hajdari thote se familja e saj nuk ka ndermend te hape nje proces te ri. Une

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.396Z

Fatmira Hajdari Vrasja e Azemit nuk eshte zbardhur

Ne 12-vjetorin e vrasjes se deputetit demokrat Azem Hajdari bashkeshortja e tij Fatmira Hajdari ka deklaruar se vrasja e tij nuk eshte zbardhur ende. Duke marre pjese ne ceremonine perkujtimore te 12 vjetorit te vrasjes se tij Fatmira Hajdari ne nje prononcim per mediat theksoi se i mbetet politike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.220Z

Fatmira Hajdari do gjykojë Ben Qimen, e pati liruar në vitin 2009

Gjyqtarja Fatmira Hajdari pritet që të japë vendimin për lirimin apo jo të Arben Isufajt, të njohur edhe si Ben Qimja. Por sipas Shqiptarja.com. kjo gjyqtare ka dhënë një vendim në vitin 2009 për Ben Qimen, duke e liruar nga burgu. Burime të Gjykatës së Apelit thonë se ajo mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.354Z

Aldo Bare: Nuk dua të gjykohem nga Fatmira Hajdari

Kreu i Bandës së Lushnjës, Aldo Bare, në proces gjykimi për një sërë veprash penale, mes të cilave dhe vrasje, të kryera nga banda e Lushnjës, kërkon dorëheqjen e kryetares së trupit gjykues, Fatmira Hajdari. Procesi gjyqësor ndaj të akuzuarit si kreu i bandës së Lushnjës zhvilloh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.061Z

Gjyqtarja Fatmira Hajdari rrëzon Prokurorinë e Përgjithshme

Gjykata e Tiranës rrëzoi për të dytën herë Prokurorinë e Përgjithshme për çështjen e hetimeve të rrugës Durrës-Kukës-Morinë. Pas gjysmë ore në dhomën e këshillimit, e tërhequr për kërkesën e prokurorit të çështjes për shpallje të moskompetencës së kësaj gjykate për g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.070Z

Fatmira Hajdari: Si më ra "Basha" në dorë

Nuk ka njeri më të drejtë se Fatmira Hajdari... Kështu e përkufizon veten e veja e Azem Hajdarit, tashmë gjykatëse në Gjykatën e Tiranës dhe e akuzuar së fundmi nga politika se ka ndikuar në punën e saj për t‘i shërbyer Partisë Demokratike. Në një prononcim për gazetën "Shqip"

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama