Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Klosi

Total: 1079
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.463Z

Kundërpërgjigjet Fatos Klosi

I menjëhershëm ka qenë reagimi i ish-kryetarit të SHISH-it, Fatos Klosi, lidhur me akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha se ka zhdukur dosjen e Remzi Hoxhës. Sipas Klosit, në SHISH kanë qenë zhdukur dosjet për Remzi Hoxhën pasi ai u mbeti në dorë."Kur bëhen punë të pista, gjëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.605Z

Gjyqi i Hoxhës, dëshmon Fatos Klosi

Në gjyqin për biznesmenin, shqiptaro-maqedonas, Remzi Hoxha ka dëshmuar edhe Fatos Klosi,ish kreu i SHISH-it . Trupi gjykues ka pranuar kërkesën e Fatos Klosit që seanca të behej me dyer të mbylluara. Klosi do të dëshmojë informacione të rezervuara në lidhje me këtë çështje. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.017Z

Fatos Klosi kandidat në Mallakastër

14/03/2005  Meta: LSI do të dalë forcë e parë në Ballsh Drejtuesi i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka vazhduar dje turin e takimeve me elektoratin e partisë së tij në bazë, i shoqëruar dhe nga Fatos Klosi, si një nga kandidaturat për deputet në këtë zonë. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.339Z

Fatos Klosi: Dosjet e politikës janë zhdukur

Share Ish- kreu i SHISH, Fatos Klosi, në një intervistë për Shekullin, thotë se ato dosje që mund të jenë interesante dhe që kanë lidhje me politikanët e sotëm, janë asgjësuar. Ai thotë se në kohën kur ishte në krye të SHISH, oficerët i raportonin për dos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.508Z

Gjyqi i Remzi Hoxhës,dëshmon Fatos Klosi

Në gjyqin për biznesmenin, shqiptaro-maqedonas, Remzi Hoxha ka dëshmuar edhe Fatos Klosi,ish kreu i SHISH-it . Trupi gjykues ka pranuar kërkesën e Fatos Klosit që seanca të behej me dyer të mbylluara. Klosi do të dëshmojë informacione të rezervuara në lidhje me këtë çështje. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.508Z

Gjyqi i Remzi Hoxhës, dëshmon Fatos Klosi

Në gjyqin për biznesmenin, shqiptaro-maqedonas, Remzi Hoxha ka dëshmuar edhe Fatos Klosi,ish kreu i SHISH-it . Trupi gjykues ka pranuar kërkesën e Fatos Klosit që seanca të behej me dyer të mbylluara. Klosi do të dëshmojë informacione të rezervuara në lidhje me këtë çështje. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.672Z

Gjyqi i Hoxhës,dëshmon Fatos Klosi

Ish-shefi i Shërbimit Informative Kombëtar, Fatos Klosi është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku ka dëshmuar për zhdukjen e biznesmenit shqiptaro-maqedonas. Klosi ka kërkuar që dëshmia e tij, të bëhej me dyer të mbyllura, kërkesë e cila është pranuar nga trupi gjykues.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama