Rezultate te kerkimit per termin: +Federats +Shqiptare

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.863Z

Përmbytja, Rexhaj, Berishës: Vatra, 35.000 $ për Shkodrën

Federata “Vatra” do t dorzoj nj kontribut prej 35.000 $ pr zonat e Shkodrs q prjetuan situatn e vshtir t prmbytjeve. Kryeministri Berisha priti n nj takim t przemrt nnkryetarin e federats panshqiptare n SHBA “Vatra”, zotin Agim Rexhaj. Ai e falnderoi Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

Pas zgjedhjeve, mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-s ka zhvilluar mbledhjen e tij t par pas zgjedhjeve t 9 marsit t mbajtura n Durrs. Pjerin Fushaj, Abdyl Kuriu, Artan Hajdari, Alfred Ziaji jan emrat e rinj pr 4 vitet e ardhshme, q morn vendimin e par t mandatit t tyre. Ekzekutivi ka zgjedhur dy zvendspresidentt duke rikonf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.169Z

FSHF, prezantohen anëtarët e KE dhe zv/presidentet

Ka prfunduar mbledhja e par e Komitetit t ri Ekzekutiv t Federats Shqiptare t Futbollit. N kt takim jan prezantuar 11 antart e ktij komiteti, ku katr prej tyre jan emra t rinj. Pjerin Fushaj, Abdyl Kuriu, Artan Hajdari dhe Alfred Zijai. Rendi i dits s mbledhjes s par t Komitetit Ekzekuti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Akord FSHF-Qemal Stafa, Kombëtarja kthehet në shtëpi

Euro 2012 “Braktiset” Shkodra, kuqezinjt do t’i luajn dy ndeshjet e para eliminatore me Luksemburgun dhe Bosnjn n Tiran Kombtarja kthehet n shtpi. Shqipria do t vazhdoj t’i luaj n stadiumin “Qemal Stafa” ndeshjet zyrtare. Pas bisedave m t fundit t zhvilluara ndrm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.428Z

FSHF vazhdon me Kuzen

Trajneri kroat, Josip Kuze, do ta drejtoj Kombtaren shqiptare edhe n eliminatore pr Kampionatin evropian 2012. Kt e ka konfirmuar Komiteti Ekzekutiv i Federats Shqiptare t Futbollit (FSHF) n mbledhje e mbajtur t martn. Ata edhe zyrtarisht kan vendosur q trajnerit kroat tia vazhdojn kontratn edhe pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Kuzhe dhe FSHF, Ok Harbuzit, por pengesat vijnë nga FIFA

Fantazisti Federata ka nisur punn pr procesin e ndrlikuar t pajisjes s 24-vjearit me pasaportn shqiptare Trajneri Josip Kuzhe dhe Federata Shqiptare e Futbollit kan dhn plqimin pr afrimin e Labinot Harbuzit n Kombtaren shqiptare. Mesfushori ofensiv ka shprehur dshirn pr t’u prfaqsuar me fanel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.334Z

Populli dhe kuvendi i kosovs

Gati nj shekull do t bhet q kur populli shqiptar, gjegjsisht Kosova dhe trojet shqiptare n Maqedoni, Serbi dhe n Male Zi u pushtuan nga Serbia n vitin 1912. Pas plot gati nj shekull prpjekjeje, mundi, sakrifice, rezistenc dhe luft, popullit shqiptar edhe sot ksaj dite ju pamundsohet q n mnyr t lir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama