Rezultate te kerkimit per termin: +Femra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.393Z

Femra ideale

Një italian, një gjerman dhe një shqiptar po diskutonin se cila ishte femra ideale për secilin. Italiani: -Femra ideale do të ishte brune dhe elegante. Gjermani: -Femra ideale është bionde me sytë jeshilë. Shqiptari: -Femra ideale do të ishte e shkurtër, e shëndoshë dhe me kokë të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.110Z

"Kam shumë femra"

Nga Express më 04 shkurt 2011 në ora 20:21 Justin Bieber ka thënë se deri me tani e ka pasur një ton me femra – por të gjitha ato janë shoqe, jo të dashura. Këngëtari i hitit “Baby” që ka vetëm 16 vjeç – e për të cilin ka thashetheme se është në lidhje me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.612Z

Tifozë, femra dhe fëmijë

Federata turke e Futbollit ka marrë një vendim të pazakontë në luftën ndaj huliganizmit. Në vend se të zhvillonte ndeshjen pa praninë e shikuesve, si rezultat i një sanksioni, Fenerbahce priti Manisasporin të martën mbrëma në praninë e 41 mijë tifozëve femra dhe fëmijëve nën mosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.237Z

30 e policeve femra

Përfaqësues të gjashtë prej shteteve donatore për një efektiv të forcave femërore në Policinë shqiptare, kanë patur një dëgjesë me Drejtorin e Përgjithshem të Policisë së shtetit, në kuadër të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.539Z

Zbulohet viagra per femra

Shkencetaret amerikane, jane ne prag te nje zbulimi revolucionar, viagren per femra. Per meshkujt ekzistojne viagra dhe tableta te tjera te ngjashme, por bari per rritjen e potences se femrave ende nuk ekziston. Per shkak te faktit, se shume femra luftojne me mungesen e deshires per seks, nje ekip i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.181Z

Femra më seksi në botë

Aktorja Mila Kunis është votuar femra më seksi në botë sipas revistës “FHM” Ndërsa modelja angleze  Helen Flanagan u shpall femra më seksi vetëm për shtetin Britanik. Sipas revistës, aktorja Mila Kunis, përveçse është një femër e bukur fizikisht ajo është edhe një fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.493Z

VIDEO/ Femra shijon pamjen e detit, por

Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë të qeshura. Një femër ruse në Sochi po filmonte veten dhe pamjen pas saj. Por një dallgë ia prishi krejt pamjen…

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama