Rezultate te kerkimit per termin: +Fermer

Total: 2879
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.489Z

Ndre Legisi, nga politika në një fermer

Ish-deputeti i Kuvendit nga viti 1992, Ndre Legisi, është shndërruar tashmë në një fermer. Pesë vjet më parë ai iu largua salloneve të politikës dhe shkëlqimit të një jete publike dhe zgjodhi të shkojë në pyll dhe të ndërtojë një fermë. Legisi do të jetë sot i ftuar në em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.145Z

BE-Gjermania, fonde falas fermerëve

TIRANE - Janë 8.27 milionë euro që do të jepen si ndihmë për fermerët shqiptarë nga skema e granteve ”IPARD-like”. Ministria e Bujqësisë, Ushqimit dhe Mbrojtjes së Konsumatorit së bashku me Agjensinë Gjermane për Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.033Z

FOTO/ Ja si e përdor kukullën e seksit një fermer

Një fermer në Chengdu të Kinës ka gjetur një mënyrë origjinale për të përdorur një kukull seksi. Jo ashtu siç e përdorin të gjithë, kuptohet. Ai e ka vendosur në arrën e tij si dordolec për të trembur zogjtë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.355Z

Abuzoi me tokat e fermerëvegjobitet Bankers Petroleum

Drejtoria e Administrimit dhe Mbrojtjes se Tokës në Qarkun e Fierit ndëshkon me gjobën 3.2 mln lekë të reja, kompaninë e hidrokarbureve Bankers Petroleum për shitjen dhe dhënien me qera të tokës me disa fermerë të komunave Zharrëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.682Z

Berisha: Qeveria mbështet fermerët vendas

TIRANË- Kryeministri Sali Berisha e vuri theksin tek bujqësia gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë. Sipas tij rritja e prodhimeve bujqësore ka rëndësi kapitale prandaj qeveria do të mbështesë me gjithcka fermerët vendas. Sipas tij krij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.639Z

Kavajë, fermerët: Administrata e korruptuar. Berisha: Denonconi rastet

KAVAJE- Sot në mesditë kryeministri i vendit Sali Berisha nisi një bashkëbisedim me fermerët në komunën Gosë të Kavajës. “Qeveria është e gatshme që në katër vitet e ardhshme të krijojë një infrastruktur&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.119Z

Fermerët mund të marrin këshilla “online”

Portali “Ferma Ime” sot ka lansuar produktin më të ri, “Shërbime Këshillimore” Përmes këtij moduli, fermerët mund të parashtrojnë problemet e tyre dhe do të marrin përgjigje nga Këshilltarët Komunal të Bujq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama