Rezultate te kerkimit per termin: +Fier

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.967Z

Fier, përgatitjet për zgjedhje

22/05/2009  Përcaktohet numri i zgjedhësve dhe qendrat e votimit FIER- Është përcaktuar numri i qendrave të votimit dhe Komisioneve Zgjedhore të administrimit të zgjedhjeve në qarkun Fier, me propozimin e prefektit të qarkut dhe konstituimit nga KQV-ja. Në total si qark, numri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.503Z

Protesta në Fier, banorët bllokojnëndërtimin e by-passit Fier-Levan

FIER- Banorë të fshatit Havaleas, komuna Dërmenas Fier, kanë bllokuar punimet e aksit rrugor në ndërtim by-pass Fier-Levan. Ata kanë protestuar duke kërkuar zbatimin korrekt të projektit të rrugës, si dhe rritje të çmimit për metër katror të tokës pronë të tyre që është shpron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.071Z

Fier, aksident në aksin Fier-Ballsh, aksidentohet rëndë një shtetase

Fier, 3 gusht, NOA Një aksident si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara ka ndodhur sot aksin rrugor Fier-Ballsh, duke aksidentuar rëndë një shtetase. Burime nga policia e Fierit njoftuan për agjencinë NOA se aksidenti ndodhi sot rreth orës 11.30 në segmentin Fier-Ballsh d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.263Z

Fier permbyten tokat bujqesore

brbrQindra Ha toke bujqesore jane permbytur gjate nates se mbremshme edhe ne zonen e Mbrostarit ne rrethin Fier Shirat e rene gjate 24 oreve kane sjelle shkaterrimin e prodhimeve bujqesore dhe blegtorale te stines per fermeret e kesaj zone Pamjet e zones se permbytur nga uji duken qarte ne fundin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.761Z

Fier, mjek

Fier-Mjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.879Z

Fier, shp

• FIER - Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.003Z

Fier, prind

• FIER - Alarmohen bluzat e bardha n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama