Rezultate te kerkimit per termin: +Fillojn

Total: 3394
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.811Z

Bruksel: Fillojnë negociatat BE – Serbi

Në Bruksel sot mbahet konferenca e parë ndërqeveritare Bashkimi Evropian – Serbia, me të cilën fillojnë negociatat për anëtarësimin e Serbisë në BE. Hapjen e negociatave do ta bëjnë disa ministra të vendeve të BE-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.622Z

Magjistratura, regjistrimet fillojnë në 30 korrik

TIRANE-Që prej datës 30 korrik, të gjithë të interesuarit për të ndjekur Shkollën e Magjistraturës mund të paraqiten pranë këtij institucioni për të bërë regjistrimin. Numri i kandidatëve për magjistratë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.799Z

Shkencë: Foshnjat fillojnë të mësojnë derisa janë në mitër

Foshnjet në mitër shfaqin prova se fillojnë të mësojnë që në javën e 34-të, tre javë më herët se sa që është menduar më parë, raporton Reuters duke u mbështetur në një studim të ri shkencor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.685Z

Nesër fillojnë negociatat për MSA

Nesër fillojnë negociatat për Marrëveshjen e Stabilizim-Asocimit ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian. Njohësi i integrimeve evropiane, Shenoll Muharremi tha se nisja e këtyre negociatave, pritet të hap perspektiva të reja për Kosovën. &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.697Z

Gërmimet në Rudnicë, fillojnë me 10 prill

Është pritur me muaj për të marrë rezultatet dhe më në fund janë hequr ato pak dyshime që ishin për varrezë masive në Rudnic të Rashkës. Nga 6 mostratë ishin dërguar për analizë të ADN-së, nga mbetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Pritet të fillojnë gërmimet në Rudnicë afër Rashkës

 Sot pritet të fillojnë gërmimet në lokacionin që dyshohet të jetë varrezë masive e shqiptarëve të vrarë gjatë luftës në Kosovë, në Rudnicë të Rashkës. Drejtuesi i ekipit të Kosovës, Arsim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.814Z

Kosovë, sot fillojnë negociatatpër Stabilizim Asocimin me BE

PRISHTINË – Ditën e sotme fillojnë negociatat për Marrëveshjen e Stabilizim-Asocimit ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian. Njohësi i integrimeve evropiane, Shenoll Muharremi tha se nisja e këtyre negociatave pritet të hap perspektiva të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama