Rezultate te kerkimit per termin: +Firefox

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.037Z

Chrome parakalon Firefox

Google Chrome kalon Mozilla Firefox, tre vjet pas lindjes, programi i hedhur në treg nga Google ka kaluar në numër përdoruesish total global konkurrentin e tij të prodhuar nga Mozilla Foundation. Në klasifikimin global të preferencave të muajit Nëntor, Ch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.178Z

Firefox 4, edhe për Android

Nga Express më 31 mars 2011 në ora 12:06 Mozilla ka bërë të ditur në blogun e saj se ka paraqitur për shfrytëzim Firefox 4 për Android, dhe se gjithashtu i njëjti shfletues mobil është i gatshëm për shkarkim edhe në pajisjet Maemo. Sipas Mozilla, Firefox 4 do të jetë tri herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.617Z

Dita e Download, prezantohet Firefox 3

    Mozilla hedh në internet ftesën për të arritur rekordin botëror të shkarkimit te versionit te fundit të browser-it falas, Firefox 3. Zyrtarisht data e nxjerrjes per shkarkimin e versionit perfundimtar te browserit web Firefox 3 nuk eshte komunikuar akoma, por nje gje e tille

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.665Z

Mozilla po përgatit debutimin e Firefox 4

Nga Express më 07 mars 2011 në ora 08:26 Sipas asaj që është raportuar së fundi, Mozilla duket se ka hequr qafe të gjitha telashet me beta versionin e Firefox 4 dhe është gati për të paraqitur RC-në e parë. Raportet sugjerojnë se Mozilla do të shpalos versionin Release Candidate m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.065Z

Mozilla Firefox feston pesë vjetorin

Përvjetori i pestë i browserit të fuqishëm festohet me projekte të reja për të ardhmen, një version i lëvizshëm dhe një rrugë për të zbuluat versionin 4.0. Mbi një miliard shkarkime, më shumë se 1.000 vullnetarë aktive që përdorin kodin e tij, përfshirë 600 nxënës në 57 ins

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.248Z

Firefox 11 vjen me diçka për të gjithë

Versioni i ri i radhës i shfletuesit Firefox vjen me diçka për çdokënd. Zhvilluesit do të marrin një vegël të re për 3D për të virtualizuar kodin drejtpërdrejt në ueb, ndërsa mundësia për sinkronizim të shtojcave përfshin më tepër se sa vetëm zhvilluesit.Mundësia për sinkroni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.850Z

Version i ri Beta 2 i Firefox 3

Mozilla ka paraqitur shfletuesin e saj te popullarizuar te internetit, Mozilla Firefox, 3 ne versionin e dyte Beta, te pajisur me shume permiresime, ne mesin e te cilave gjendet edhe zgjidhja per problemin e zakonshem te ngarkimit te memories. Ne fakt, sipas listes se publikuar te permiresimeve bren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama